Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz giydiği taytla olay oldu - Son Dakika

Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz giydiği taytla olay oldu

Serenay Sarıkaya ile yeni bir aşka yelken açan Cem Yılmaz, AVM tarzı ile dikkat çekti. Ünlü komedyen giydiği taytla çok konuşuldu.

1
Son günlerde Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşk nedeniyle gündemden düşmeyen ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki gün bir AVM'de görüntülendi.
2
Magazin gündemini sarsan Serenay Sarıkaya-Cem Yılmaz birlikteliği Atina'daki fotoğraflarla belgelenenmişti. İkilinin aşkı Sarıkaya'nın, "Her şey göründüğü gibi" itirafıyla resmiyet kazanmıştı.
3
Alışveriş merkezinde hızlı adımlar ile yürüdüğü sırada görüntülenen Yılmaz'ın dar spor kıyafetleri dikkat çekti.
4
Yılmaz'ın AVM tarzı ise görenlerin kısa süreli bir şaşkınlık yaşamasına neden oldu. Parlak bir tayt giymeyi tercih eden ünlü komedyen sosyal medyanın gündemine oturdu.
5
Cem Yılmaz ile Defne Samyeli, geçtiğimiz yılın son günlerinde yollarını ayırmıştı.
6
Yılmaz katıldığı bir programda da Sarıkaya ile ilgili sürpriz bir açıklama yaparak adeta aşkını itiraf etmişti.
7
İbrahim Selim'e konuk olan Cem Yılmaz'a 'Hiç kimseyi stalk'luyor musun?' diye sorulunca, "Mesela Serenay Sarıkaya ne yapmış diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum ona o stalk mu oluyor" diye cevap vermişti.
8
9

Haber Yayın Tarihi: 04.03.2020 11:12

Son Dakika Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz giydiği taytla olay oldu - Son Dakika

YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tüm dünyayı ilgilendiren keşif! Suudi Arabistan'da 120 bin yıllık ayak izi bulundu Fazla parmakları olduğu için sokağa atılan kedi internette fenomen oldu +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için Kızının fotoğrafını çeken anne, iki saniye sonra çığlıklarına hakim olamadı Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor