Serenay Sarıkaya'nın bileğinden çıkarmadığı kırmızı ipin sırrı ortaya çıktı - Son Dakika

Serenay Sarıkaya'nın bileğinden çıkarmadığı kırmızı ipin sırrı ortaya çıktı

04.01.2020 10:37

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın yıllardır ayak bileğinden çıkarmadığı kırmızı ipin sırrı ortaya çıktı.

1
Girdikleri her rolle hayatlarımıza konuk olan oyuncuların başarıları, işlerine sıkı sarılmaları ve çok çalışmalarından şüphe yok ki. Ancak onların da iş ve aşk hayatlarında sarıldıkları inançları ve değerleri var. Bunlardan biri de genç yaşta ekranların aranan yüzü olmayı başaran Serenay Sarıkaya.
2
Alice müzikalinde sergilediği performansla hayran bırakan oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.
3
Kırmızı ipin sırrı ortaya çıktı!
Kırmızı ipin sırrı ortaya çıktı!
Oyuncu, dizi, sinema filmi, müzikal ve hatta reklam imaj fotoğraflarında bile uğurlu olduğuna inandığı kırmızı ipi ayağından çıkarmıyor.
4
Koparsa yenisiyle değiştiriyor!
Koparsa yenisiyle değiştiriyor!
Serenay, bu bilekliğin kendisine büyük şans getirdiğine inanıyor. Neredeyse bütün paylaşımlarında görünen kırmızı bilekliği kopunca, yanında taşıdığı yenisiyle değiştiriyor.
5
Uzun süredir ekranlardan uzak olan Sarıkaya, "Televizyonu çok özledim. Podyumdan gelmeyim ama benim artık alanım oyunculuk, o yüzden başka bir şey düşünmüyorum" demişti.

6
Peki nedir bu kırmızı ip?
Peki nedir bu kırmızı ip?
Dünyaca ünlü isimlerin de taktığı kırmızı ipin bir tür büyü olduğu düşünülüyor. Kırmızı ip bileğe takılmadan önce çeşitli dualar okunur. İbranice dili ile yapılan bir büyüdür. Büyü tamamlandıktan sonra yedi kez düğümlenir ve öylece bileğe takılır.
7
Bu büyü maalesef basit bir büyü değildir. En büyük ve etkili büyülerdendir.
8
İnanışa göre bu bilekliği takan kişi, insanların dikkatlerini üzerine çeker ve istedikleri her şeyi yaptırabilirler.

9

Son Dakika Serenay Sarıkaya'nın bileğinden çıkarmadığı kırmızı ipin sırrı ortaya çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti