Serenay Sarıkaya'nın makyajsız hali olay! Olumsuz yorumların hedefi oldu - Son Dakika

Serenay Sarıkaya'nın makyajsız hali olay! Olumsuz yorumların hedefi oldu

26.07.2020 09:08

Serenay Sarıkaya, menajeri Ayşe Barım'ın doğum gününü Intagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla kutladı. Sarıkaya'nın sıfır makyaj fotoğrafı sosyal medya kullanıcılarından olumsuz yorum aldı.

1
Komedyen Cem Yılmaz ile ilişkisini noktaladığı haberleriyle gündeme gelen Serenay Sarıkaya, son olarak doğum günü kutlamasının fotoğraflarını paylaşmıştı.

2
Sarıkaya, sosyal medya hesabından masmavi kıyafetlerini giyerek kahkaha attığı bir fotoğrafını paylaşmıştı. Oyuncunun takipçileri "Aman nazar değmesin mavisi. Serenay'ın sonunda yüzü güldü" şeklinde yorum yapmıştı.
3
Ancak Sarıkaya'nın makyajsız haline olumsuz yorumlar yapanlar da oldu. Çoğu Instagram kullanıcısı başarılı oyuncuya "Makyajsız güzel değil" gibi yorumlarla eleştirdi.
4
Serenay Sarıkaya bu kez makyajsız paylaşımıyla adından söz ettirdi.
5
Menajeri Ayşe Barım'ın yeni yaşını paylaştığı fotoğrafla kutlayan Sarıkaya'nın makyajsız olması hayranlarının gözünden kaçmazken doğal hali sevenlerinden tam not aldı.

6
7
8

Son Dakika Serenay Sarıkaya'nın makyajsız hali olay! Olumsuz yorumların hedefi oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (15)
  • TOKATLI: ayaklar da palet gibi 42 veya 43 numara ayakkabı olur buna.Bir güzelliğide yok ama erkekler neresi için peşinden koşuyor anlamadım.O benim peşimden koşsa dönüp bakmam. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • unedem: arkadaşlar lütfen zaten medyatik bayanlarla dolaşanlar bunu biliyorlar normal statüde olan kişiler zaten kalkıp bu gruptan bayan arkadaş edinmez ama şu notuda ekleyelim 3 yıl belki kullanacağı araba için en az 1 expertiz raporu isteyen çıkması darbesi değişeni varmı sahibi bayandı doktordu subaydı diye araştıranlar ömür boyu eş olacağı kişi için bayağı araştırması lazım değilmi ama o grup öyle değil zaten orda herkes daha önce kimle olduğu değil benimle ne adar götürebilr bu beraberliği diyor Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement