Serenay Sarkıya'nın annesini görenler gözlerine inanamadı! İşte ünlü isimler ve anneleri - Son Dakika

Serenay Sarkıya'nın annesini görenler gözlerine inanamadı! İşte ünlü isimler ve anneleri

10.05.2020 11:54

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı bu sene Anneler Günü'nü buruk geçiriyoruz. Ellerimize çiçekler alıp koşup sarılamadığımız annelerimize ise özlemimizi sosyal medya hesabı üzerinden özlemimizi dile getiriyoruz. Ekranlarda ve sahnelerde boy gösteren birçok ünlünün anneleri de en az kendileri kadar merak ediliyor. İşte annesiyle abla kardeş gibi görünen Serenay Sarıkaya'dan, güzelliğini annesinden alan Hande Erçel'e kadar ünlüler ve anneleri.

1
Kimi annesini henüz birkaç gün önce toprağa verdi kimisi ise uzakta olan annesine özlemini dile getirdi. Bazı ünlülerin annelerinin güzelliği ise tabiri caizse kendini geçti. İşte ünlülerin merak edilen anneleri...
2
Hazal Kaya ve Ayşegül Kaya
Hazal Kaya ve Ayşegül Kaya
Oyuncu Hazal Kaya da annesi Ayşegül Kaya'ya oldukça düşkün. Kaya, annesinin kansere yakalandığı dönemde ekranlardan uzaklamış ve annesine destek olmuştu. Ardından Ayşegül Kaya amansız hastalıkla verdiği savaşı kazanmıştı.
3
Can Yaman ve Gülden Yaman
Can Yaman ve Gülden Yaman
İlk bakışta inanamadığımız Can Yaman ve annesi de son dönemde çok konuşuluyor. Zaman zaman annesi Gülden Yaman ile olan fotoğraflarını ve videolarını yayınlayan Can Yaman, hayranlarını şaşırtıyor. 1989 doğumlu olan oyuncunun annesi Gülden Yaman'a sosyal medya kullanıcıları yanında ablası gibi durduğu yönünde iltifatlar yağdırıyor.
4
Aleyna Tilki ve Havva Tilki
Aleyna Tilki ve Havva Tilki
19 yaşındaki popçu Aleyna Tilki, annesi Havva Tilki ile sık sık paylaşım yapıyor. Havva Tilki ise son günlerde gittikçe popüleritesi artan isimlerden.
5
Aslı ve Süheyla Bekiroğlu
Aslı ve Süheyla Bekiroğlu
Oyuncu Aslı Bekiroğlu annesi Süheyla Bekiroğlu ile yaptığı paylaşımla çok konuşulmuştu. Güzel oyuncunun annesine tıpa tıp benzemesi dikkatlerden kaçmamıştı.
6
Tarkan ve Neşe Tevetoğlu
Tarkan ve Neşe Tevetoğlu
Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Megastar Tarkan, birkaç ay önce annesi Neşe Tevetoğlu'nun rahatsızlanmasının ardından tüm ailesiyle çektirdiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunmuştu.
7
Hadise ve Gülnihal Açıkgöz
Hadise ve Gülnihal Açıkgöz
Annesi Gülnihal Açıkgöz'ü çok sevdiğini ve ona minnet duyduğunu sürekli dile getiren Hadise, annesinin 2018 yılında intihar girişiminde bulunması nedeniyle büyük bir sarsıntı yaşamıştı.
8
Bülent Ersoy ve Necla Poyraz
Bülent Ersoy ve Necla Poyraz
Usta sanatçı Bülent Ersoy Nisan ayının son haftasında hem yakın dostu Nur Yerlitaş'ı hem de annesi Necla Poyraz'ı kaybetti. 86 yaşında hayata gözlerini yuman Necla Poyraz'ın cenazesinde tepeden tırnağa siyah giyen sanatçı, "Kaç yaşında olursan ol, annenin evladısın, annesiz kaldım" diyerek acısını dile getirdi.
9
Serenay Sarıkaya ve Ümran Seyhan
Serenay Sarıkaya ve Ümran Seyhan
Abla kardeş zannetiğimiz Serenay ve annesi görenleri bir hayli şaşırtmıştı. Annesi Ümran Seyhan'a oldukça düşkün olan oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Cem Yılmaz ile annesini tanıştırdı.
10
Hande Erçel ve Aylin Erçel
Hande Erçel ve Aylin Erçel
Genç yaşında annesiz kalan Hande Erçel, Ocak 2019'da kansere yenik düşen annesi Aylin Erçel ile çekilen pozlarını sık sık takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü oyuncu, annesini kaybetmesinin ardından ona olan özlemini dile getiren paylaşımlar yapıyor.
11
Pınar Altuğ ve Selma Altuğ
Pınar Altuğ ve Selma Altuğ
Pınar Altuğ da annesinin özel gününü nostaljik bir fotoğrafla kutladı. Annesini kaybetmenin üzüntüsünü her yıl yaşadığını söyleyen Altuğ duygusal satırlarla annesine olan özlemini dile getirdi.
12
Demet Akalın ve Şenay Akalın
Demet Akalın ve Şenay Akalın
Ünlü şarkıcı Demet Akalın karantina günlerinde annesinin Anneler Günü'nü şu sözlerle kutladı; "Anacıgˆım, o¨zledim... Üfff anne dedigˆim her gu¨n ic¸in o¨zu¨r dilerim????Pazartesi Allah izin verirse yanındayım gu¨lu¨m bas¸ımızın tacı "
13
Aras Bulut İynemli ve Sevtap İynemli
Aras Bulut İynemli ve Sevtap İynemli
Çukur'un yıldız ismi olan Aras Bulut İynemli, annesi Sevtap İynemli'nin fotoğraflarını zaman zaman sosyal medyada yayınlıyor.
14
Serdar Ortaç ve Nesrin Ortaç
Serdar Ortaç ve Nesrin Ortaç
Genellikle konserlerde annesiyle görülen Serdar Ortaç, birkaç hafta önce bir kız çocuğu evlat edineceğini ve adını da annesinin adı olan Nesrin koyacağını söylemişti.

15
Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin annesi de görenleri hayrete düşüren isimlerden. Annesine oldukça düşkün olan Ciğerci de sosyal medya hesaplarından sık sık annesini paylaşıyor.
16
Nusret ve Fatma Gökçe
Nusret ve Fatma Gökçe
Dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, annesi Fatma Gökçe ile zaman zaman pozlarını sosyal medyada yayınlıyor.

Son Dakika Serenay Sarkıya'nın annesini görenler gözlerine inanamadı! İşte ünlü isimler ve anneleri - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement