Hafta sonu kaçamağı yapan Beşiktaş'ın yıldızı, yengeyle denizde aşka geldi - Son Dakika

Hafta sonu kaçamağı yapan Beşiktaş'ın yıldızı, yengeyle denizde aşka geldi

Eşi Melissa Satta ve 6 yaşındaki oğlu Maddox ile İtalya'nın Sardunya Adası'na giden Boateng, verilen izni fırsat bilerek yat kiraladı ve denizle güneşin tadını çıkardı. Denizde romantik anlar yaşayan ünlü futbolcu ve eşinin samimi anları objektiflere yansıdı.

1
İttifak Holding Konyaspor'u 3-0 yenen Beşiktaş'ta takıma 3 gün izin verilirken, takımın yıldız isimlerinden Kevin-Prince Boateng soluğu İtalya'da aldı.
2
Eşi Melissa Satta ve 6 yaşındaki oğlu Maddox ile İtalya'nın Sardunya Adası'na giden Boateng, verilen izni fırsat bilerek yat kiraladı ve denizle güneşin tadını çıkardı.
3
Boateng'in denize akrobatik şekilde dalması dikkatlerden kaçmazken, eşi Melissa Satta'nın bikinisi ve fiziği de bir hayli konuşuldu.
4
Melissa Satta'nın Sardunyalı olması nedeniyle adayı tercih eden Boateng ailesi, hafta sonunu Satta'nın ailesiyle birlikte geçirdi.
5
Kendilerini serin sulara bırakan ünlü çift bir ara denizde romantik anlar yaşadı.
6
Öte yandan Beşiktaş'ın yengesi bikinili paylaşımlarıyla 4 buçuk milyona yakın takipçisinin yüreğini hoplatıyor.
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR

Diğer Galeriler

'İç çamaşırsız sahaya çıkıyorum' diyen güzel sporcu: 18 yaşıma kadar bebek maması yedim Kennedy suikastını bilen büyük kahinin tüyler ürperten 2020 kehaneti ortaya çıktı Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi İrem banyosundan paylaştı: Bikini, mayo astığım yere maske astım Görüntüsü değişince tüm kapılar kapandı! Oyuncu Ümit Erdim'in verdiği 60 kilo iş hayatına mani oldu