Serhan Şeşen Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Serhan Şeşen Hayatını Kaybetti

1
Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen kalbinin durması sonucu yaşamını yitirdi.
2
Beyin ölümü gerçekleşen sanatçı Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen, kalp durması sonucu hayatını kaybetti. Doktorlar, son umut olarak ölmeden bir saat önce Şeşen'e müzik dinlettikleri ancak bir tepki alamadıkları söyledi.
3
Grup Gündoğarken'in üyesi müzisyen Burhan Şeşen'in yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren 26 yaşındaki oğlu Serhan Şeşen, dün yaşam mücadelesini kaybetti. Alman Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Cengiz Uzun ve Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Tülin Erdem dün yaptıkları açıklamada, Şeşen'in fişinin çekilmediğini, kalbinin durması sonucu öldüğünü belirtti.

4
Uzun, bir umut olarak ölmeden kısa bir süre önce Şeşen'e yüksek sesle, sert bir müzik dinletildiğini ancak hastanın buna tepki vermediğini söyledi.

Serhan Şeşen'in genç yaşta hayatını kaybetmesi günlerdir hastanede bekleyen başta babası Burhan Şeşen olmak üzere tüm yakınlarını yasa boğdu.

5
Ölüm haberinin ardından hastane Şeşen'in yakınları ve arkadaşlarının akınına uğradı. 16.00 sıralarında hastaneye gelen sanatçı İlhan Şeşen de çok üzgündü. Şeşen ailesinin isteği doğrultusunda Adli Tıp'da otopsi işlemi yapılacak. Serhan Şeşen, 26 Kasım günü baş ağrısı ve gribal enjeksiyon şikayetiyle annesi Nükhet Şeşen tarafından Maltepe'deki Özel Sema Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

6
Hastaneye suç duyurusu Aile burada yanlış tedavi uygulandığını iddia ederek oğullarını Alman Hastanesi'ne götürmüştü. Baba Burhan Şeşen, “Özel Sema Hastane'sine dava açtık, hastaneyi Tabipler Odası'na da şikayet ettik. Ayrıca bugün savcılığa da suç duyurusunda bulunduk” dedi. Şeşen'nin cenazesi yarın Nakkaştepe Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi mozaik görenleri büyüledi Camiler ibadete açılıyor! İşte İstanbul, Ankara ve İzmir'de cuma namazı kılınabilecek camiler Canlı yayında göğüsleri görünen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek yaptım Kimyasal cilt temizleme losyonunu kullananların yüzleri yandı! Hemşire korkunç fotoğrafları bir bir paylaştı Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu