Servet Harcanan Düğünler - Son Dakika

Servet Harcanan Düğünler

10 yıl önce

1
Futbol sahalarının yıldızları kelimenin tam anlamıyla dudak uçuklatan paralar kazanıyor. Elbette yeri geldiğinde gözlerini kırpmadan 'alın teriyle' kazandıkları bu paraları da harcıyorlar.Galiba en çok parayı da evlenirken harcıyorlar. Kimi görkemli şatolarda, kimi milyarlık yatlarda kraliyet ailelerinin çocuklarını bile kıskandıran düğünlerle dünya evine giriyorlar. İşte İngiliz futbol yıldızlarının prensleri bile kıskandıran düğünleri ve sırf bunun için harcadıkları servetler.
2
Geçen yıl dünyaevine giren Manchester United'lı futbolcu Wayne Rooney, eşi Coleen Mclaughlin'i mutlu etmek için kesenin ağzını açtı.
3
Ünlü futbolcu düğün için tam 6.3 Milyon Euro harcadı.
4
Kız arkadaşı Coleen Mclaughlin ile dün İtalya'nın Santa Margherita kentindeki Villa Durazzo isimli eski bir şatoda evlenen çift daha sonra da konukları için unutulmaz bir eğlence düzenledi.
5
Gelinin 350 bin Euro değerinde bir gelinlik giydiği nikahın ardından La Cervara Manastırında eğlence devam etti.
6
Şatodan sıkı polis eskortu eşliğinde ayrılan çift La Cervara Manastırında eğlenceye devam etti. Kalabalık bir davetli grubunun olduğu manastırda gelinin en sevdiği grup olan Westlife, konuklara eğlenceli dakikalar yaşattı. Westlife grubu için 500 bin Avro yani Rooney'nin 3 haftalık kazancı ödenirken, konukları düğün yerine özel jetlerin tam 64 sefer yaparak getirdiği bildirildi.
7
Düğünün konukları da şatoya ve yata bavullarıyla geldi.
8
David ve Victoria Beckham'ın düğünü ise tam 500 Bin Sterlin'e mal oldu. Elbette bu ücreti düşünürken çiftin 1999'da evlendiğini de hatırlatalım. İrlanda'daki Luttrellstown Castle'da evlenen çiftin düğünü uzun süre dünya basınını da meşgul etti.
9
10
11
12
13
14
Ashley Cole ile Cheryl Cole'un 2006'daki düğünü tal 500 Bin Sterlin'e mal oldu. Çift; usta yönetmen Robert Altman'ın Gosford Park adlı filmine de mekan olan çektiği Hertfordshire'da evlenmişti.
15
16
17
Ünlü futbolcu Gerard, Alex Curran'la dünyaevine girdiği görkemli tören için 750 Bin Sterlin harcadı. Geline hediye ettiği 60 Bin Sterlin değerindeki elmas yüzük buna dahil değil.
18
19
20
21
Neville ve Emma Hadfield'ın düğünü 1 Milyon Sterlin'e mal oldu.
22
23
24
25
Terry, Tone Poole ile evlenirken 1 milyon dolar harcadı.
26
27
28
Carrick'in, 2007'de Stapleford Park Hotel'de Lisa Roughead ile evlendiği düğün 250 Bin Sterlin'e mal oldu.
29
30
31
32
Michael Chopra ve Heather Swan geçen yıl 250 bin Sterlin harcanan bir düğünle evlenmişlendi.
33
34
Galatarasay'ın geçen yıl transfer ettiği Kewell ile oyuncu Sheree Murphy'nin düğünü Las Vegas'ta 25 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Bu diğerleriyle kıyaslandığında çok sade bir düğün oldu.
35
36
İspanyol futbolcu da sade bir törenle evlenenlerden. Torres, Ollala Dominguez ile Madrid'in kuzeyinde yaşayan çiftlerin de tercih ettiği bir salonda gerçekleşti.

Haber Yayın Tarihi: 07.07.2010 01:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın fenomen yarışmacısı Paige Turley, kırbaçla kucak dansı yaptı! Sevgilisini öldüren Hintli genç cinayeti canlı yayında itiraf etti Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, estetikle bambaşka birine dönüştü! Son hali şoke etti Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu!

Son Dakika Haberleri