SERVET YARDIMCI Resimleri

Servet Yardımcı Resimleri

  • 18 Aralık 2015 21:54 Tff'den Antalya'ya Ziyaret Tff'den Antalya'ya Ziyaret Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Başkanvekilleri Servet Yardımcı, Nihat Özdemir, Ali Dürüst, Yönetim Kurulu üyeleri Yaşar Aşçıoğlu, Mustafa Çağlar ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim Antalya'ya giderek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'i makamında ziyaret etti.
  • 02 Ekim 2015 22:30 Türk ve Yunan Federasyonlarından İşbirliği Türk ve Yunan Federasyonlarından İşbirliği Yunanistan Futbol Federasyonu Başkanı Giorgos Girtzikis ile Yunanistan Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Pafsanias Papanikolaou, bugün TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde TFF Birinci Başkanvekili Servet Yardımcı, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ile bir çalışma toplantısında bir araya geldi.
  • 04 Haziran 2014 16:43 Şevket Yardımcı Son Yolculuğuna Uğurlandı Şevket Yardımcı Son Yolculuğuna Uğurlandı Hayatını kaybeden Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 1. Başkanvekili ve İcra Kurulu Üyesi Servet Yardımcı'nın babası Şevket Yardımcı, son yolculuğuna uğurlandı.
  • 11 Mayıs 2014 23:43 Fenerbahçe, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı Fenerbahçe, Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı
  • 12 Mayıs 2013 15:36 Servet Yardımcı Rize'de Sahaya Çıktı Servet Yardımcı Rize'de Sahaya Çıktı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Servet Yardımcı, Çaykur Rizespor'un sezon sonu kutlamaları kapsamında eski Çaykur Rizesporlu futbolcular ile sahaya çıkarak maç yaptı.PTT 1.Lig'inde bitime iki hafta kala süper lige çıkmayı garantileyen...