Setteki Otomobilde Seviştiler - Son Dakika

Setteki Otomobilde Seviştiler

14.04.2012 10:32

1
İffet dizisinin yıldızları Deniz Çakır'la İbrahim Çelikkol'un aşkı set ekibine zor anlar yaşatıyor!
2
İkilinin sette sürekli öpüşmesinden rahatsız olduğu için yapımcıya, “Beni öldürün” diyerek diziden ayrılmak isteyen Mahir Günşiray'dan sonra asıl bomba geçtiğimiz günlerde yaşandı.
3
Çekim arasında sette bulunan park halindeki bir otomobilde sevişen Çelikkol ve Çakır'ın sesleri dizi ekibinin gülüşmelerine neden oldu.
4
'İffet' dizisinde başrolü paylaşan ve bir süredir aşk yaşayan Deniz Çakır ile İbrahim Çelikkol'un geçtiğimiz günlerde gizlice evlendiği bile öne sürüldü.
5
İddianın ortaya atılmasına, Çakır'ın parmağındaki tektaş yüzük yol açtı. Ancak çiftin evlenmedikleri, tektaş yüzüğü Çelikkol'un Çakır'a yılbaşında çıktıkları üç günlük Paris tatilinde yeni yıl hediyesi olarak verdiği ortaya çıktı.
6

Yaklaşık 7-8 aydır birlikte olan ikili ilk defa geçtiğimiz ay bir balıkçıda görüntülenmişti. İkili, yedi ayı aşkın süredir devam eden birlikteliklerinde basın mensuplarına görüntü vermemek için büyük çaba gösterseler de geçtiğimiz ay ilk defa birlikte görüntülenmişti.

7
Çift, yapımcıları Faruk Turgut'un sağ kolu Ahsen Tüzün'le beraber yemek yiyip sohbet ederken objektiflere takılmıştı.

8
Bu arada Deniz Çakır daha önce "Yaprak Dökümü" dizisindeki rol arkadaşı Nihat Alptuğ Altınkaya ve tiyatro oyununda beraber rol aldığı Ali İl ile de aşk yaşamıştı.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Setteki Otomobilde Seviştiler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement