Son Dakika Haberleri: Sevdiği Adama 159 Bin Mesaj Attığı İçin Hapse Girmişti! Mahkemedeki İsteği Yok Artık Dedirtti

Sevdiği Adama 159 Bin Mesaj Attığı İçin Hapse Girmişti! Mahkemedeki İsteği Yok Artık Dedirtti

26 gün önce

ABD'nin Arizona eyaletinde tanıştığı bir adama 159 bin adet taciz mesajı atan Jacqueline Ades, mahkeme tarafından suçlu bulunarak tutuklandı. Ades'in mahkemedeki isteği ise yok artık dedirtti.

1
ABD'nin Arizona eyaletinde tanışıp, yalnızca bir kere buluştuğu adama günde en az 500 mesaj atan Jacqueline Ades, 2018'in Mayıs ayında mahkeme tarafından tutuklandı ve hala hapishanede... Ades'in mahkeme jürisine bulunduğu istek ise duyanları şaşkına çevirdi.

2
Buluştuğu adama toplam 159 bin taciz mesajı atan Ades, yalnızca mesaj göndermekle kalmadı. Psikolojisinin bozuk olduğundan şüphelenilen kadın, yalnızca bir kere buluştuğu adama, ''Böbreklerinden suşi yapacağım" ve "Kanında banyo yapmak istiyorum" gibi dehşet saçan mesajlar attıktan sonra harekete geçti.
3
Mesajlarla yetinmeyen Ades, takıntı haline getirdiği adamın evine gitti ve küvetini doldurup banyo yaptı. Bu garip olay karşısında ne yapacağını şaşıran polisler, Ades'i zorla küvetten çıkardı.
4
10 boyunca taciz ettiği adamın şikayeti üzerine hapsi boylayan kadın, yaklaşık 1 yıldır tutuklu ve bu süreçte psikolojik destek alıyor. Ades, içinde bulunduğu süreç için, "159.000 mesaj çektiysem ne olmuş? Bunlar sadece şakaydı. Bence bu çok saçma, olayların buna döndüğüne inanamıyorum. Birkaç mesaj yüzünden hapiste olduğuma inanamıyorum!'' yorumunu yaptı.
5
Jacquelyn Ades, mahkemenin onu bir gün suçlu bulmayacağına ve sevdiği adamla evleneceğine inanıyor. Hatta, bu dileğinin gerçekleşmesi için jüriden yardım istiyor.
Haber Yayın Tarihi : 26.04.2019 10:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İsviçre Alpleri'nin Zirvesinde Ne Olduğunu Gören Şoke Oluyor! Doğuştan Elleri Olmayan Kadın Ayakları ile Uçak Kullanan İlk Pilot Oldu! Kızının Doğum Günü için Hurda Vosvos'u Baştan Yarattı! Son Hali İnanılmaz Game Of Thrones Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor Doğum Oranı Artsın Diye Tüm Çiftlere Ücretsiz Viagra Dağıtılacak!