Sevgilisi çok kilolusun deyip terk edince, zayıflayıp güzellik kraliçesi oldu - Son Dakika

Sevgilisi çok kilolusun deyip terk edince, zayıflayıp güzellik kraliçesi oldu

30 gün önce

108 kiloya ulaşınca sevgilisi tarafından "çok kilolusun" diyerek terk edilen 26 yaşındaki İngiliz kadın, intikam almaya karar verdi ve zayıflayıp güzellik kraliçesi oldu.

1
108 kiloya ulaşınca sevgilisi tarafından terk edilen 26 yaşındaki İngiliz kadın Jen Atkin, zayıflayıp intikam almaya karar verdi.
2
Pizza ve hamburger gibi bol kalorili gıdalar yerine yumurta, salata, balık ve tavuk yiyen Atkin, egzersiz de yapmaya başladı.
3
Atkin, sağlıklı beslenme ve egzersizler sayesinde 2 yılda 50 kilo vermeyi başardı.

4
58 kiloya düştükten sonra öyle bir karar aldı ki bu herkesin ağzını açık bıraktı.
5
Jen Atkin, 2018 yılında katıldığı güzellik yarışması Miss England'da ikinci oldu.
6
21 Şubat'ta düzenlenen Miss Great Britain yarışmasına katılan İngiliz kadın, güzellik kraliçesi seçildi.
7
Ülkesini 'Turizm Güzeli' yarışmasında temsil edecek Jen Atkin, "4-5 yıl önce güzellik kraliçesi seçileceğimi söyleseler inanmazdım. Çok çalışmak gerçekten işe yarıyor" ifadelerini kullandı.
8
Düzenli olarak yürüyüş yapan ve spor salonunda saatler geçiren Atkin, "Kesinlikle inanılmaz hissettirdi. Ayın üzerinde gibiyim" dedi.
9
Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken genç güzel, "İlk ciddi ilişkimin bozulmasından sonra başka biriyle tanışamayacağım korkusu, kilo vermek için ilham oldu" şeklinde konuştu.

10
Kalori saymadığını vurgulayan İngiliz kadın, her gün ne yediğine dikkat ettiğini söyledi.
11
Seneler önce erkek arkadaşından intikam için zayıflamaya karar veren Jen Atkin, şimdi rüya gibi ilişki yaşadığı sevgilisiyle dünyaevine girdi.
12
İşte Jen Atkin'in Instagram paylaşımları...
İşte Jen Atkinin Instagram paylaşımları...
13
14
15
16
17
18
19
20
21


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı Bağışıklık sistemini demir gibi yapan Limonlu suyun vücuda olan etkisi inanılmaz Yüzme bilmeyenlerin bile batmadığı göl: Lut Gölü