Sevgilisi Rob Gronkowski'nin transfer olmasının ardından ponpon kız Camille Kostek de New England Patriots'tan ayrıldı - Son Dakika

Sevgilisi Rob Gronkowski'nin transfer olmasının ardından ponpon kız Camille Kostek de New England Patriots'tan ayrıldı

06.09.2020 17:08

Amerikan Futbol Ligi NFL'in başarılı oyuncularından Rob Gronkowski, uzun yıllar New England Patriots forması giydikten sonra eski takım arkadaşı Tom Brady'nin takımı Tampa Bay Buccaneers'e transfer olmuştu. Gronkowski'nin bu kararının ardından, Patriots'ın ponpon kızlarından olan sevgilisi Camille Kostek de takımdan ayrıldı. Ünlü ponpon kızın takımdan ayrılması taraftarı derinden üzdü.

1
Amerikan Futbol Ligi NFL'in başarılı oyuncularından Rob Gronkowski, uzun yıllar New England Patriots forması giydikten sonra eski takım arkadaşı Tom Brady'nin takımı Tampa Bay Buccaneers'e transfer olmuştu. Gronkowski'nin bu kararının ardından, Patriots'ın ponpon kızlarından olan sevgilisi Camille Kostek de takımdan ayrıldı. İkilinin ayrılık kararı taraftarları kahretti.
2
Gronkowski'nin Buccaneers forması ile "Değişime ayak uyduruyorum" mesajını yazarak bir paylaşım yaparak Patriots'tan ayrıldığını duyuran Kostek, ayrılık kararına aldığı düşük ücret ve sıkı kurallarını gerekçe gösterdi.
3
Kostek'in bu kararı, birçok Patriots taraftarını hüzne boğdu. Ayrılık kararını duyurduğu paylaşıma yorum yazan bazı taraftarlar, "Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum", "Patriots forması içindeki Camille'yi çok özleyeceğim", "Gidişin canımı yaktı" şeklinde paylaşımlarda bulundular.
4
2019 yılında ünlü Amerikan spor dergisi Sports Illustrated'a verdiği pozlarla adından söz ettiren Kostek, bazı markalar için kamera karşısına geçerek modellik de yaptı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Sevgilisi Rob Gronkowski'nin transfer olmasının ardından ponpon kız Camille Kostek de New England Patriots'tan ayrıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement