Sevgilisi Tarafından Rehin Alınıp İşkence Edilen Model, Çektiği Selfie Sayesinde Kurtuldu - Son Dakika

Sevgilisi Tarafından Rehin Alınıp İşkence Edilen Model, Çektiği Selfie Sayesinde Kurtuldu

31.05.2018 15:12

32 yaşındaki model Martha Dolak, sevgilisi Michael Goodwin tarafından esir alındı. 30 yaşındaki adamın saatlerce eve kapatıp işkence ettiği kadın, arkadaşına attığı selfie sayesinde kurtuldu.

1
Erkek arkadaşının bir anlık dalgınlığından faydalanan kadın, korkunç yaralarını gösteren bir selfie çekeren bir arkadaşına yolladı. Bu sayede polisin haberdar edilmesi ile Martha, saatler süren korku dolu işkenceden kurtarıldı.

2
Genç modele işkence yapan Goodwin 4 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. İkilinin 18 aydır birlikte oldukları ve Goodwin'in sevgilisine sürekli küfürler ederek kaba davranışlarda bulunduğu açıklandı.

3
Eve kilitlendiğini anlayınca pencereden atlamak için cam kenarına giden Dolak, birdenbire bir acı hissettiğini ve sonrasına dair hiçbir şey hatırlamadığını söyledi. Genç kadın gözlerini açtığında acı içindeydi ve zorlukla hareket ediyordu.

4
Sevgilisini Güney Londra'daki evine çağırdıktan sonra kapıları kilitleyen Michael Goodwin tarafından vahşice dövülen genç model Martha Dolak'ın bir gözü kör oldu. Kafatasında çatlaklar oluşan Dolak, 21 saat boyunca evde zorla tutularak işkenceye maruz kaldı.

5
Selfie çekerken yakalanan genç kadın, eski sevgilisinin bunun üzerine kafasına tekme atıp onu tekrar bayılttığını söyledi. Eve gelen ekipler kadını baygın halde bulurken cani sevgili evi çoktan terk etmişti. Polisler kendisini ararken genç kadının kaldırıldığı hastaneye giderek ona merdivenden düştüğünü söylemesini isteyen adam kısa süre sonra yakalanmaktan kurtulamadı.

6
Yüz ve kafatasında kırıkların yanı sıra beyin kanaması da geçiren ve optik siniri hasar gördüğü için tek gözü kör olan kadın, "Öleceğimi düşünüyordum" dedi.

Son Dakika Sevgilisi Tarafından Rehin Alınıp İşkence Edilen Model, Çektiği Selfie Sayesinde Kurtuldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor