Sevgilisi Tarafından Rehin Alınıp İşkence Edilen Model, Çektiği Selfie Sayesinde Kurtuldu - Son Dakika

Sevgilisi Tarafından Rehin Alınıp İşkence Edilen Model, Çektiği Selfie Sayesinde Kurtuldu

2 yıl önce

32 yaşındaki model Martha Dolak, sevgilisi Michael Goodwin tarafından esir alındı. 30 yaşındaki adamın saatlerce eve kapatıp işkence ettiği kadın, arkadaşına attığı selfie sayesinde kurtuldu.

1
Erkek arkadaşının bir anlık dalgınlığından faydalanan kadın, korkunç yaralarını gösteren bir selfie çekeren bir arkadaşına yolladı. Bu sayede polisin haberdar edilmesi ile Martha, saatler süren korku dolu işkenceden kurtarıldı.

2
Genç modele işkence yapan Goodwin 4 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. İkilinin 18 aydır birlikte oldukları ve Goodwin'in sevgilisine sürekli küfürler ederek kaba davranışlarda bulunduğu açıklandı.

3
Eve kilitlendiğini anlayınca pencereden atlamak için cam kenarına giden Dolak, birdenbire bir acı hissettiğini ve sonrasına dair hiçbir şey hatırlamadığını söyledi. Genç kadın gözlerini açtığında acı içindeydi ve zorlukla hareket ediyordu.


4
Sevgilisini Güney Londra'daki evine çağırdıktan sonra kapıları kilitleyen Michael Goodwin tarafından vahşice dövülen genç model Martha Dolak'ın bir gözü kör oldu. Kafatasında çatlaklar oluşan Dolak, 21 saat boyunca evde zorla tutularak işkenceye maruz kaldı.

5
Selfie çekerken yakalanan genç kadın, eski sevgilisinin bunun üzerine kafasına tekme atıp onu tekrar bayılttığını söyledi. Eve gelen ekipler kadını baygın halde bulurken cani sevgili evi çoktan terk etmişti. Polisler kendisini ararken genç kadının kaldırıldığı hastaneye giderek ona merdivenden düştüğünü söylemesini isteyen adam kısa süre sonra yakalanmaktan kurtulamadı.

6
Yüz ve kafatasında kırıkların yanı sıra beyin kanaması da geçiren ve optik siniri hasar gördüğü için tek gözü kör olan kadın, "Öleceğimi düşünüyordum" dedi.

Haber Yayın Tarihi: 31.05.2018 03:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Hababam Sınıfı'nda Damat Ferit'in çocuk sahnesindeki hata yıllar sonra fark edildi! Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! Karısı doğumdayken eve eskort çağıran iş adamının alem gecesi kan gölüne döndü

Son Dakika Haberleri