Hareket halindeki trenin altında can veren talihsiz gencin intihar sebebi ortaya çıktı! - Son Dakika

Hareket halindeki trenin altında can veren talihsiz gencin intihar sebebi ortaya çıktı!

16.09.2019 17:01

Geçtiğimiz yıl İngiltere'de, kendisini hareket halindeki trenin önüne atan genç futbolcu Jacob Standbridge'ın intihar sebebi ortaya çıktı.

1
Geçtiğimiz yıl, kız arkadaşından ayrıldıktan hemen sonra Cheshire şehrindeki tren istasyonuna giderek kendisini hareket halindeki trenin önüne atan Jacob Standbridge'ın ölümüne dair yeni bir gelişme yaşandı.
2
Polis, olayla ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında, Jacob'un sevgilisinin telefonuna gelen bir mesajı gördükten sonra intihar ettiğini açıkladı.

3
21 yaşındaki genci intihara sürükleyen mesajda ne yazdığını açıklamayan polis, Jacob'un Ciera Barnes isimli kız arkadaşına evlenme teklifi etmeyi düşündüğünü ancak kız arkadaşının telefonunda gördüğü mesajdan 12 saat sonra kendisini öldürdüğünü söyledi.
4
Talihsiz gencin, trenin önüne atlamadan hemen önce annesine ''Her şey için teşekkür ederim. Çok üzgünüm'' mesajı attığı belirlendi. Jacob'un kız arkadaşı, mahkemede Jacob'un steroid kullandığını ve bu bağımlılıktan kurtulmak için kendisine doktora gideceği sözü verdiği halde doktora gitmediğini söyledi.

Son Dakika Hareket halindeki trenin altında can veren talihsiz gencin intihar sebebi ortaya çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş