Hareket halindeki trenin altında can veren talihsiz gencin intihar sebebi ortaya çıktı! - Son Dakika

Hareket halindeki trenin altında can veren talihsiz gencin intihar sebebi ortaya çıktı!

5 ay önce

Geçtiğimiz yıl İngiltere'de, kendisini hareket halindeki trenin önüne atan genç futbolcu Jacob Standbridge'ın intihar sebebi ortaya çıktı.

1
Geçtiğimiz yıl, kız arkadaşından ayrıldıktan hemen sonra Cheshire şehrindeki tren istasyonuna giderek kendisini hareket halindeki trenin önüne atan Jacob Standbridge'ın ölümüne dair yeni bir gelişme yaşandı.
2
Polis, olayla ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında, Jacob'un sevgilisinin telefonuna gelen bir mesajı gördükten sonra intihar ettiğini açıkladı.

3
21 yaşındaki genci intihara sürükleyen mesajda ne yazdığını açıklamayan polis, Jacob'un Ciera Barnes isimli kız arkadaşına evlenme teklifi etmeyi düşündüğünü ancak kız arkadaşının telefonunda gördüğü mesajdan 12 saat sonra kendisini öldürdüğünü söyledi.
4
Talihsiz gencin, trenin önüne atlamadan hemen önce annesine ''Her şey için teşekkür ederim. Çok üzgünüm'' mesajı attığı belirlendi. Jacob'un kız arkadaşı, mahkemede Jacob'un steroid kullandığını ve bu bağımlılıktan kurtulmak için kendisine doktora gideceği sözü verdiği halde doktora gitmediğini söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2019 05:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı Danimarka'nın Beckham'ları, televizyon yıldızı oluyor! İlişkilerini herkes görecek Dünyanın en çok tanınan kadın mumyası Takabuti'nin ölüm nedeni ortaya çıktı Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı

Son Dakika Haberleri