Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak - Son Dakika

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak

09.12.2019 17:14

Sapkın milyarder Epstein'ın eski sevgilisiydi. İlişki yaşaması için yaşı küçük kızlar ayarlamaya başladı. İddiaya göre genç kız ayarladığı kişilerden biri de Prens Andrew'di. Skandalın ortaya çıkmasının ardından Prens Andrew'i savunacağı ortaya çıktı.

1
Milyarder Jeffrey Epstein'in eski sevgilisi Ghislaine Maxwell'in, aynı zamanda ona birlikte olması için reşit olmayan genç kızlar ayarladığı ileri sürülmüştü.
2
İddialara göre genç kız ayarladığı kişilerden biri de İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in 2. oğlu Prens Andrew'di. Prens Andrew'in aile üyesi olarak üstlendiği görevleri bırakmasıyla sonuçlanan skandalda flaş bir gelişme yaşandı.
3
O zamanlar 17 yaşında olduğunu söyleyen Virginia Roberts, BBC'nin Panaroma programına konuk oldu ve başından geçenleri anlattı. Ghislaine Maxwell'in iddiasına göre Virginia Roberts, Prens Andrew'u mutlu etmesini söyledi.

4
İzleyenleri ekrana kilitleyen programda, Virginia Roberts, şimdiki soyadıyla Giuffre, Prens Andrew ile ilişkiye girdiği gece yaşananları anlattı. "Ne olduğunu o da biliyor, ben de biliyorum. Ancak yalnızca birimiz doğruyu söylüyor." diyen Virginia, ilişkinin uzun sürmediğini anlatan ve zaman zaman gözyaşlarını tutmakta zorlandı.
5
Virginia, ayrıca Prens kendisine teşekkür edip yanından ayrıldıktan sonra kendini çok utanmış ve kirlenmiş hissettiğini söyledi. Ertesi gün ise, Jeffrey Epstein'in o dönemde kız arkadaşı olan Ghislaine Maxwell'in yanına gelip sırtını okşadığını "Çok iyi bir iş çıkardın, onu çok mutlu ettin" dediğini anlatan Virginia, röportaj sırasında o günleri anımsarken zor anlar yaşadı.
6
Prens ile ilgili "Kötü ya da kaba değildi. Kısa sürdü. Ayağa kalktı ve teşekkür etti. Sonra da gitti." ifadelerini kullanan Virginia, "Kendimi kirlenmiş ve korkmuş hissediyordum. Çok utanmıştım. Kalktım ve duşa gittim" diye konuştu.
7
BBC Panorama programının soruşturması kapsamında Virginia 2015 yılında Jeffrey Epstein tarafından cinsle ilişki kölesi olarak çalıştırıldığını ve istismara uğradığını açıkladığında, Prens Andrew'un Ghislaine Maxwell'a attığı bir e-posta da ortaya çıkmıştı. Saat sabah 05.50'de atılmış olan e-posta'da Prens Andrew, "Ne zaman konuşabileceğimizi bana haber ver. Sana Virginia Roberts hakkında sormam gereken sorular var" diye yazmıştı. Ghislaine ise bu e-postaya cevap olarak "Biraz bilgim var. Zamanın olunca beni ara" yazmıştı.
8
Milyoner Robert Maxwell'ın kızı olan 57 yaşındaki Ghislaine Maxwell'e yakın bir kaynağın The Sun gazetesine yaptığı açıklamaya göre, şu sıralar spot ışıklarından uzak duran ve evinden bile çıkmayan Ghislaine, çok yakında televizyon ekranlarına çıkmaya hazırlanıyor.
9
Ghislaine Maxwell, ABD televizyonlarına çıkarak Prens Andrew'u savunmaya hazırlanıyor. Maxwell, ekrana çıkarak Virginia Giuffre'nin yalan söylediğini ve Prens'in onunla ilişkiye girmediğini söyleyecek.
10

Son Dakika Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı