Sevgilisini Aldatmanın Bedelini 17 Yıl Boyunca Ödeyecek - Son Dakika

Sevgilisini Aldatmanın Bedelini 17 Yıl Boyunca Ödeyecek

10.04.2017 08:15

Eski sevgilisinden intikam alanların ilginç hikayelerini internet üzerinden okumaya alıştık... Ancak İngiltere'de yaşayan Harriet'ın, onu aldatan eski sevgilisinden aldığı intikam en iyilerden biri olabilir. Çünkü hem akıllıca hem de aşırı havalı...

1
Karşınızda Harriet! Kendisi yanlış bir insanla yaşadığı yanlış bir ilişkide aldatıldı. Ve bu yanlış insandan ayrıldı.

2

Ancak bu sıradan hikayedeki eski sevgili sıradan olduğu kadar yüzsüz çıkınca işin rengi biraz değişmiş diyebiliriz...

3
"Beyefendi" bir zamanlar Harriet'a aldığı Justin Bieber konseri biletinin parasını geri istedi... Hiç utanmadan!

4
- Justin Bieber biletinin parasını geri alabilir miyim lütfen? + İstemediğini söylemiştin? - Paramı yollayabilir misin lütfen? + Tabii.

5
Merak etmeyin Harriet mükemmel bir hamleyle jübilesini yaptı ve eski sevgilisinden karmaya yakışacak kadar iyi intikam aldı. Aldatan sevgilisine parasını veriyor ancak hak ettiği biçimde...

6
Banka hesabından verdiği otomatik ödeme talimatıyla, eski sevgilisine günde 1 peni yatırarak ona olan "sözde" borcunun tamamını 17 yılda ödeyecek.

7
- Justin Bieber biletinin parasını geri alabilir miyim lütfen?+ İstemediğini söylemiştin?- Paramı yollayabilir misin lütfen?+ Tabii. - Bu gece yolla çünkü lazım. + Neden?-Yolla sen işte. + Otomatik ödeme talimatı verdim, günde 1 penini alırsın.

8
İlk peniyi ise "cheating cunt" yani aldatan şerefsiz açıklaması ile yatırdı.

9

Harriet hayatına devam ederken aldatan sevgili ise her gün aldattığını hatırlayacak bunun yanı sıra bilet parasını istediğine de pişman olacak.

YORUMLAR
500

Son Dakika Sevgilisini Aldatmanın Bedelini 17 Yıl Boyunca Ödeyecek - Son Dakika


Advertisement