Eski sevgilisini başka biriyle basınca çıldırdı! Bıçağı aldığı gibi boynuna sapladı - Son Dakika

Eski sevgilisini başka biriyle basınca çıldırdı! Bıçağı aldığı gibi boynuna sapladı

18.04.2021 10:49

Brezilya'da yaşayan 27 yaşındaki Diana Rosa Santos de Jesus isimli kadın, iddiaya göre 29 yaşındaki Odlairan Ribeiro dos Santos'u başka bir kadınla görünce kıskançlık krizine girip eski sevgilisini boynundan bıçaklayarak öldürdü.

1
Geçen sene ilişkilerini bitiren çift arkadaş olarak görüşmeye devam etti.

2
Olayın meydana geldiği gece Diana, eski erkek arkadaşı Odlairan'nın evine gitti. Evde Odlairan'ı başka bir kadınla görünce ikili arasında tartışma çıktı.

3
Diana, eski erkek arkadaşının boynuna bıçak saplayıp öldürdü. Diana, daha sonra dışarı çıkıp yardım istedi. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi.
4
Olay yerine gelen ekipler Odlairan'ın çoktan hayatını kaybettiğini, yapacak bir şeyin olmadığını tespit ettiler. Polis tarafından gözaltına alındıktan sonra tutuklanıp cezaevine yollanan Diana, cinayeti itiraf etti

Son Dakika Eski sevgilisini başka biriyle basınca çıldırdı! Bıçağı aldığı gibi boynuna sapladı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement