Sevgilisini ziyarete giden genç kadın, inşaat alanında dişleri sökülmüş halde ölü bulundu - Son Dakika

Sevgilisini ziyarete giden genç kadın, inşaat alanında dişleri sökülmüş halde ölü bulundu

23 yaşındaki iki çocuk annesi kadın, 9 Ağustos'ta erkek arkadaşını ziyarete gittikten sonra 11 Ağustos'ta inşaat alanında dişleri sökülmüş halde ölü bulundu. Korkunç cinayet sonrası eski bir cinsel saldırı suçlusu tutuklandı.

1
ABD bu cinayetle sarsıldı. 23 yaşındaki Lizbeth Flores, kayıp olduğu bildirildikten bir gün sonra Meksika'da tüm dişleri sökülmüş halde bulundu.
2
İki çocuk annesi olan Lisbeth, 9 Ağustos'ta Teksas Brownsville'den Meksika'nın Matamoros kentine, erkek arkadaşını ziyarete gittikten sonra 11 Ağustos'ta ölü bulundu.
3
Los Fresnos Lisesi mezunu Lizbeth, annesine o gece Teksas'a döneceğini söylemişti. Kızından haber alamayınca endişelenen annesi María Rubio, ertesi gün Brownsville polisine kızının kayıp olduğunu bildirdi.

4
Polis 11 Ağustos'ta Lizbeth'in cesedini buldu ve işkence gördüğüne dair işaretler gösterdiğini söyledi.
5
Polis, Lizbeth'in kafatasının bir kısmının çıkarıldığını ve dişlerinin zorla söküldüğünü belirtti. KBYV'nin bildirdiğine göre, vücudu ağır şekilde yaralanmış ve olay yerinde bulunan bir taşla dövülmüştü.
6
Meksikalı bir hükümet yetkilisi, yerel basına yaptığı açıklamada genç kadının cesedinin bir inşaat sahasının yanındaki çimenlik alanda bulunduğunu söyledi.
7
Lizbeth Flores, dört yaşında bir kız ve sekiz aylık bir oğlun annesiydi. Ancak, yerel bir Teksaslı cenaze evi yardım sağlamak için devreye girdi. FBI, Lizbeth ABD vatandaşı olduğu için soruşturmada yer alıyor.

8
Bir kolluk kuvveti yetkilisi, Braulio Martinez'in dün evinde Lizbeth Flores cinayetinden tutuklandığını söyledi. Yetkili Daily Mail'e yaptığı açıklamada suçun nedeninin "soygun" olduğunu söyledi.
9
Yerel basında çıkan haberlere göre Lizbeth, sık sık Meksika'daki erkek arkadaşını ziyaret ediyordu. Suç mahallinin sızdırılan fotoğrafları, kurbanın vücudunun yüzü yukarı dönük, sütyen, pantolon ve ayakkabı giydiğini gösteriyor.

10
Brownsville Polis Departmanı, Lizbeth'in davasıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Brownsville Meksika Konsolosunda çalışan Juan Carlos Cué Vega'ya göre, Meksika hükümeti Lizbeth'in cesedinin ABD'ye geri gönderilmesine yardım etmeyi teklif etti.

11
Lizbeth'in annesi Telemundo'ya şunları söyledi: "Bir çocuğu kaybetmek, kalbinizin parçalanması gibidir. Kızıma yaptıkları için çok üzülüyorum. Onu o halde bıraktıklarını düşünmek bana acı veriyor. O sırada kızımın çektiği acıları düşünmek benim de canımı acıtıyor."

Haber Yayın Tarihi: 26.08.2020 10:09

Son Dakika Sevgilisini ziyarete giden genç kadın, inşaat alanında dişleri sökülmüş halde ölü bulundu - Son Dakika

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu