Sevgilisinin bikinili fotoğraflarını sildirmek isteyen Cem Yılmaz'ın talebi mahkeme tarafından reddedildi - Son Dakika

Sevgilisinin bikinili fotoğraflarını sildirmek isteyen Cem Yılmaz'ın talebi mahkeme tarafından reddedildi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sevgilisi Serenay Sarıkaya ile havuzda çekilmiş fotoğrafları için önce savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Fotoğrafların sosyal medyadan kaldırılması için mahkemeye başvuran ünlü komedyenin erişim engeli talebi reddedildi.

1
Aşkları ile 2020 yılına damga vuran Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti geçtiğimiz gün havuzdayken çekildiği görüntüler magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

2
Evlerinin bahçesinde havuz keyfi yaparken görüntülenen Yılmaz, bahçelerinin içini gözetleyen ve izinsiz görüntü alan kişiler hakkında suç duyurusunda bulundu.

3
Yılmaz, evinin yolunun uzak olduğunu, evin görülebileceği alanın ağaçlarla kaplı olduğunu belirtip kendisini görüntüleyen magazincilerin ağaçların arasına düzenek kurup, tele objektif kamera ile gizlice neredeyse çıplak denilebilecek görüntülerini çektiğini ifade etti.
4
Ünlü komedyen bu görüntülerin alenileştirilerek sosyal medya hesaplarından paylaşan kişilerin tespit edilerek cezalandırılmasını istedi.
5
Yılmaz'ın suç duyurusunun ardından İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne başvurarak Serenay Sarıkaya ile birlikte bikinili fotoğraflarının sosyal medyadan kaldırılmasını talep etti.
6
Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın söz konusu fotoğraflarda gözle görülür şekilde aldığı kilolar sosyal medyada uzun süre tartışma konusu olmuştu.
7
Sabah'ın haberine göre, talep dilekçesinde bu fotoğrafların özel hayatın gizliliğini ihlal ettiğini ileri sürdü. Hakimlik, Yılmaz'ın talebi ardından söz konusu paylaşımda ikiliyi halk nazarında küçük düşürecek veya kişilik haklarını ihlal edecek unsurların tespit edilmediğini belirterek, erişim engellenmesi talebini reddetti.

YORUMLAR (15)
  • müjdat: cem cim sanatcılar her zaman bizi halk buralara getirdi derler hatta sanat için soyunurum bile diyenleri var o yüzden halka malolmuş sevgilin varsa bunlara alışacaksın. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • hakan: bu konuda adam haklı, evinin bahçesini gizlice neden çekersiniz ki? biri sizin evinizin içini çamdan çekse hoş olur mu? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Serdar: Rahatsız oluyorsan kıza sahip çıkta az ahlaklı giyinmesini söyle. O da dinlerse tabi. Alışmış göstermeye, tahrik etmeye. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı