Sevgilisinin boğazını keserek öldürmüştü! Katil direk dansçısı davasında kan donduran gelişme yaşandı - Son Dakika

Sevgilisinin boğazını keserek öldürmüştü! Katil direk dansçısı davasında kan donduran gelişme yaşandı

3 ay önce

2013 yılında sevgilisinin boynunu keserek öldüren Avustralyalı direk dansçısı Robyn Lindholm davasında, yeni bir gelişme yaşandı.

1
2013 yılında, sevgilisi Wayne Amey'i cinsel ilişki sırasında öldüren Avustralyalı direk dansçısı Robyn Lindholm davasında, tüyler ürperten bir gelişme yaşandı.

2
Lindhom'un itirafına göre, nişanlısı George Stepleton'u, 2013 yılında cinsel ilişkiye girerken boğazını kestiği sevgilisi Wayne Amey'e öldürtmüştü. Bu olaydan 8 yıl sonra da nişanlısını öldüren sevgilisini katletmişti.
3
Sevgilisini boğazını keserek öldüren Robyn Lindhom, bu korkunç cinayetten 25 yıl hapis cezası almıştı. Katil direk dansçısı bu cinayeti işlediğinde, eski nişanlısı George Stepleton da 2005 yılından beri kayıptı.
4
Nişanlısının kayıp olduğu dönem, birlikte olduğu Wayne Amey'i cinsel ilişki sırasında öldüren katil direk dansçısı Robyn Lindholm, gerçeği aynı koğuşta kaldığı bir arkadaşına anlattı.
5
6
Polis, Stepleton'un öldürüldüğünü düşünüyor ancak konuyla ilgili herhangi bir delile ulaşamıyordu.
7
Gerçekleri anlattığı arkadaşının durumu yetkilileri bildirmesi üzerine yeniden yargılanan Robyn Lindhom'un müebbet hapis cezası alması bekleniyor.

Haber Yayın Tarihi: 29.09.2019 10:11 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!