Sevgilisinin boğazını keserek öldürmüştü! Katil direk dansçısı davasında kan donduran gelişme yaşandı - Son Dakika

Sevgilisinin boğazını keserek öldürmüştü! Katil direk dansçısı davasında kan donduran gelişme yaşandı

29.09.2019 10:11

2013 yılında sevgilisinin boynunu keserek öldüren Avustralyalı direk dansçısı Robyn Lindholm davasında, yeni bir gelişme yaşandı.

1
2013 yılında, sevgilisi Wayne Amey'i cinsel ilişki sırasında öldüren Avustralyalı direk dansçısı Robyn Lindholm davasında, tüyler ürperten bir gelişme yaşandı.

2
Lindhom'un itirafına göre, nişanlısı George Stepleton'u, 2013 yılında cinsel ilişkiye girerken boğazını kestiği sevgilisi Wayne Amey'e öldürtmüştü. Bu olaydan 8 yıl sonra da nişanlısını öldüren sevgilisini katletmişti.
3
Sevgilisini boğazını keserek öldüren Robyn Lindhom, bu korkunç cinayetten 25 yıl hapis cezası almıştı. Katil direk dansçısı bu cinayeti işlediğinde, eski nişanlısı George Stepleton da 2005 yılından beri kayıptı.
4
Nişanlısının kayıp olduğu dönem, birlikte olduğu Wayne Amey'i cinsel ilişki sırasında öldüren katil direk dansçısı Robyn Lindholm, gerçeği aynı koğuşta kaldığı bir arkadaşına anlattı.
5
6
Polis, Stepleton'un öldürüldüğünü düşünüyor ancak konuyla ilgili herhangi bir delile ulaşamıyordu.
7
Gerçekleri anlattığı arkadaşının durumu yetkilileri bildirmesi üzerine yeniden yargılanan Robyn Lindhom'un müebbet hapis cezası alması bekleniyor.

Son Dakika Sevgilisinin boğazını keserek öldürmüştü! Katil direk dansçısı davasında kan donduran gelişme yaşandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı