Sevgilisinin Facebook mesajlarını gören genç kız canına kıydı - Son Dakika

Sevgilisinin Facebook mesajlarını gören genç kız canına kıydı

06.01.2020 12:08

23 yaşındaki üniversite öğrencisi Emily Elliott, dört senedir birlikte olduğu ve beraber bir gelecek hayalleri kurduğu erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrenince intihar etti.

1
23 yaşındaki genç kadın, evlilik hayali kurduğu erkek arkadaşının, Facebook'ta başka bir kadınla olan mesajlaşmalarını görünce onu terk etti. Sonra yaşananlar ise bir aşkı trajediyle sonlandırdı.

2
İngiltere'nin Huddersfield Üniversitesi'nde eğitim alan 23 yaşındaki Emily Elliott, başarılı olamadığı okuluna devam edemedi.
3
Barmaid olarak çalışmaya başlayan Emily Elliott, sevgilisi tarafından aldatıldıktan sonra intihar etti.
4
23 yaşındaki Emily, Shay Doyle ile üniversite yıllarında tanışmıştı. 2015 yılında başlayan arkadaşlıkları zamanla romantik bir ilişkiye dönen çiftin, iddiaya göre inişli çıkışlı bir ilişkisi vardı.
5
Sosyoloji eğitimi almakta olan Emily, ilk yılında başarısız olunca okuldan atıldı. Sevgilisi Shay Doyle ise Grafik dalında eğitim almaya devam etti.
6
Okulu bıraktıktan sonra hayatını bar ve gece kulüplerinde barmaid'lik yaparak kazanan Emily Elliott, dönem dönem sevgilisi Shay ile aynı evi paylaştı.
7
İlişkileri bir dargın bir barışık ilerlerken Emily, sosyal medyada kendisini yıkan bir görüntüyle karşılaştı.

8
Sevgilisinin başka bir kadınla flört ettiği mesajları gören Emily bunalıma girdi. Shay'i terk eden genç kadın, depresyonla mücadele edemedi.
9
Emily'ye bir süre ulaşamayan Shay Doyle, onun için endişelenerek trene bindi ve Emily'nin evine gitti.
10
Kendi anahtarını kullanarak eve giren Shay, Emily'nin cansız bedeniyle karşılaştı.
11
Hastaneyi arayan ve yardım çığlıkları evi inleten Shay'in Emily'yi hayata döndürme çabaları sonuçsuz kaldı.
12
Olay yerine gelen ilk yardım ekipleri genç kadına müdahale etse de, Emily'yi hayata döndüremedi.
13
Yapılan otopside genç kadının intihar ettiği ortaya çıktı. Emily'nin daha önce de akıl sağlığı ile ilgili problemler yaşadığı açıklandı.
14
23 yaşındaki Emily'nin intihar etmeden önce yakın arkadaşına attığı mesajda, "Beni babam bulmasın." diye yazdığı ortaya çıktı.

YORUMLAR (4)
  • Harbiyeli Deniz : Bi gerzek daha yeraltı dünyasına vize almış genelde istenmez yakalanılan bi durumdur ancak akıl kavramına rastlamak bugünlerde çok ama çok zor bişey Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Sevgilisinin Facebook mesajlarını gören genç kız canına kıydı - Son Dakika


Advertisement