Sevgilisinin Vasiyetini Gerçekleştirmek İçin Oyuncak Bebeğe Dönüştü - Son Dakika

Sevgilisinin Vasiyetini Gerçekleştirmek İçin Oyuncak Bebeğe Dönüştü

07.02.2017 12:05

1
Dünyada kendini Barbie adıyla bilinen oyuncak bebeklere benzetmek için zaman, çaba ve elbette para harcayanların sayısı hiç de az değil. İşte o kişilere son eklenenlerden biri de Brezilyalı model Jennifer Pamplona oldu. Fakat onun hikayesi diğerlerinden oldukça farklı ve hüzünlü.

2
Sao Paolo'da yaşayan 24 yaşındaki Pamplona, iki yıllık bir süreç sonunda kendini tamamen Barbie bebeğe benzetti. Üstelik de bunu genç yaşında hayata veda eden sevgilisinin vasiyetini yerine getirmek için yaptı. Genç kadının bu iş için harcadığı para ise tam 80 bin sterlin yani yaklaşık 370 bin TL.

3
Pamplona'yı bu değişikliği yapmaya iten olay ise iki yıl önce erkek arkadaşı Celso Santebanes'i lösemiden kaybetmesi olmuş.

4
Bu acı olayın ardından Jennifer Pamplona kendini bir Barbie bebeğe benzetmeye başlamış.

5
Aslında Pamplona'nın estetik bağımlılığı bu olaydan yıllar önce henüz 17 yaşındayken başladı. Önce göğüslerini büyütmek için bıçak altına yattı Pamplona. Bunu da okuldayken arkadaşları zayıflığı yüzünden kendisiyle alay ettiği için yaptığını anlattı Pamplona. Daha dolgun hatlara sahip olmak için yaptığı ilk şey de göğüslerini büyütmek oldu.

6
Daha sonra da bir TV programında görev almaya başladı. Bu dönemde de kendini estetik operasyonlarla Barbie'nin sevgilisi Ken bebeğe benzeten Celso Santebanes ile tanıştı. İkili arasında bir aşk doğdu.

7
Ancak Sentabenes'in lösemi yüzünden ölmesi Pamplona'yı büyük bir depresyona sürükledi. Genç kadın, Barbie bebeğe dönüşmeyi de büyük acısına çare olarak gördü. Ondan sonra da kendini Barbie bebeğe dönüştürmeye karar verdi.

8
2015 yılında tam dokuz kez estetik operasyon geçirdi. Dudaklarından kalçasına her yerini yeniletti.

9
Pamplona'nın bütün bu ameliyatlar için ödedeği para 80 bin sterlin. Üstelik genç kadın doktorların uyarılarına rağmen bıçak altına yatmaktan çekinmedi.

10
Jennifer Pamplona bütün bu olanları: "Benim amacım tamamen bir oyuncak bebeğe dönüşmek. Herkesin beni Barbie'nin daha kıvrımlı Brezilya versiyonu olan Suzi diye çağırması" diyerek ifade etti.

11
"Pamplona sözlerini şöyle sürdürdü: "Her şey sevgilimin ölümünden sonra başladı. Kendimi iyi hissetmenin tek yolunun bu olduğuna karar verdim. Bir TV programına katıldım ve hayallerimi burada gerçekleştirmeye karar verdim. Çünkü ölen sevgilimin hayali benim bir Barbie bebeğe dönüşmemdi."

12
13
14
15
16
17

Son Dakika Sevgilisinin Vasiyetini Gerçekleştirmek İçin Oyuncak Bebeğe Dönüştü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti