Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? - Son Dakika

Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu?

19.04.2021 13:42

Keeping Up With The Kardashians adlı reality şov sayesinde adını duyuran Kourtney Kardashian, 42 yaş gününü çılgın bir partiyle kutladı. Kardashşan'ın şarkıcı sevgilisi Travis Barker öyle bir paylaşım yaptı ki, görenlerin midesi bulandı. Barker, sevgilisinin kalçalarını ve onunla olan en özel anlarını sosyal medya hesabından açıkça yayınladı. Takipçileri ünlü çifte "Yatak odanız yok mu?" diyerek tepki gösterdi.

1
Kourtney Kardashian, arkadaşı Travis Barker ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
2
Aşkları dolu dizgin giden çift şu sıralar tatilde.
3
Kourtney Kardashian tatilde yeni yaşını da sevgilisiyle kutluyor.
4
Kourtney Kardashian'ın müzisyen sevgilisi Travis Barker sosyal medyada bir doğum günü pozu paylaştı. Sevgilisinin yalnızca kalçasını paylaşan Barker herkesi şoke etti.

5
Barker daha sonra sevgilisini tutkuyla öptüğü pozlara da sosyal medyada yer verdi.

6
Ünlü şarkıcının pozları hayranlarının hoşuna gitmedi. Bu pozları abartı bulan bazı takipçiler "Sevgilinin kalçalarını neden paylaşıyorsun, Yatak odanız yok mu sizin?" diyerek tepki gösterdi.
7
8
9

Son Dakika Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement