Sevgilisiyle evlenmeye karar verdikten dakikalar sonra 20 metre yükseklikten aşağı çakıldı! - Son Dakika

Sevgilisiyle evlenmeye karar verdikten dakikalar sonra 20 metre yükseklikten aşağı çakıldı!

30.10.2019 16:02

İngiltere'de yaşayan 29 yaşındaki talihsiz kadın, macera tutkusunun kurbanı oldu. Sevgilisiyle çıktığı dağ yürüyüşünde evlilik planları yaptıktan dakikalar sonra felaketi yaşadı.

1
Talihsiz Hannah Lowe, profesyonel dağcı, aynı zamanda da kariyerinin başında bir muhasebeciydi.
2
29 yaşındaki genç kadın, sevgilisi Adam Stanaway ile birlikte maceracı bir çiftti. Birlikte doğa yürüyüşleri ve dağ tırmanışları yapıyordu.

3
Hannah, bugüne dek ailesi ve sevgilisi Adam ile birlikte Birleşik Krallık'ın en yüksek dağlarına tırmanmıştı. Çift, Edale kasabasında yürüyüşe çıktı. Hannah'nın annesi ve kız kardeşi de onlara eşlik etti.
4
Üç saatlik yürüyüş sonrasında bölgedeki ulusal park Kinder Scout'a çıktılar ve burada keyifli bir piknik yaptılar. Hannah ve Adam çifti, başbaşa zaman geçirmek istediği için genç kadının annesi ve kardeşinden ayrılarak tepenin zirvesine çıktı.
5
Ertesi gün, sevgilisi Adam'ın 30'uncu doğum günüydü. Çift burada gelecek planları yapmaya başladı ve birlikte bir ev almaya, sonra da evlenmeye karar verdi.

6
Ancak bu rüya an kısa sürdü. Bir anlık dikkatsizlikle ayağı kayan Hannah, 20 metre yükseklikten devasa şelaleye çakıldı.
7
Adam o anları şöyle anlattı: "Zirveye ulaştıktan sonra biraz oturduk. Yarın birlikte ev alacaktık. Evimize taşındıktan sonra evleniriz diye düşünüyorduk. Kayaların üzerinde biraz oturduk. Sonra kalktık. Aşağı inip Hannah'nın annesi ve kız kardeşinin yanına dönecektik. Hannah kalktı, arkasını döndü ve bir anda dengesini kaybetti. Onu sırt çantasından yakalamaya çalıştım ancak başaramadım."
8
"Aşağı öylece bakakaldım. Hannah'nın annesine bağırdım ve yardım çağırmasını söyledim."

9
"Durumunu kontrol etmek için aşağı inmeye çalıştık ama çok dikti. Yardım çağırdık. Ekipler geldikten sonra Hannah'nın hayatını kaybetmiş olduğu haberini aldım."
10
"Hayallerimiz yarım kaldı..Çok üzgünüm..."
11
12

Son Dakika Sevgilisiyle evlenmeye karar verdikten dakikalar sonra 20 metre yükseklikten aşağı çakıldı! - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı