Sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalanan Lady Gaga, kalçasına kadar fileli olan taytıyla dikkat çekti - Son Dakika

Sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalanan Lady Gaga, kalçasına kadar fileli olan taytıyla dikkat çekti

03.06.2020 10:19

Erkek arkadaşı ile yürüyüşe çıkan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, kalçasına kadar fileli taytı ile dikkat çekti. Ellerine kahve alıp gezintiye çıkan ünlü çift bir ara sarılırken objektiflere yakalandı.

1
Erkek arkadaşı ile yürüyüşe çıkan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, kalçasına kadar fileli taytı ile dikkat çekti.

2
Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga ve erkek arkadaşı Michael Polansky , geçtiğimiz pazar günü Los Angeles'ta yürüyüş yaparken kahvenin tadını çıkardılar.
3
Harvard mezunu olan ve The Parker Group adlı şirketin CEO'su olarak görev yapan Polansky ile bir süredir mutlu bir birliktelik yaşayan Lady Gaga kahve eşliğinde sevgilisi ile aşk tazeledi.
4
Spor kıyafet tercih eden yıldız şarkıcı, kalçasına kadar fileli taytıyla çevredikilerin dikkatli bakışlarını üzerinde topladı. Sokağa çıkarken maske takarak önlem alan ikili, yürüyüş boyunca maskelerini çıkarmadı.
5
Lady Gaga, ilişkisi hakkında "Ciddi bir şey yok, eğlenmelik" ifadesini kullanmıştı.

6
Son albümü "Chromatica" yı piyasaya süren Lady Gaga, dijital dinlenme oranlarında gözle görülür bir başarı yakaladı.

7
Geçtiğimiz haftalarda albümden 'Studip Love' ve Ariana Grande düeti 'Rain On Me' yayınlandı. 58 ülkede iTunes listelerinin zirvesine çıkan 'Stupid Love', toplamda dijital platformlar üzerinden 300 milyondan fazla dinlendi. Albümde Ariana Grande dışında Elton John ve Blackpink işbirlikleri de dikkat çekiyor.
8
9
10
11

Son Dakika Sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalanan Lady Gaga, kalçasına kadar fileli olan taytıyla dikkat çekti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement