Sevgiliye ‘Aldatma Dayağı' - Son Dakika

Sevgiliye ‘Aldatma Dayağı'

1
Ebru D., Merkez Osmangazi İlçesi Fevzi Çakmak Caddesi'nde kendisini bir başka kız ile aldattığını öne sürdüğü sevgilisi Murat G. ile tartışmaya başladı.

Tepkisini bağırarak gösteren genç kız, yol kenarındaki parkta baygınlık geçirdi. Yere düşen Ebru D., kendine gelince ağlayarak Murat G.'ye tekme ile vurmaya başladı.

2
Ayağa kalkınca Murat G.'ye tokat atan Ebru D.'yi görenlerin haber vermesi üzerine sevk edilen polis ekipleri iki sevgili arasındaki kavgayı güçlükle ayırdı. Ebru D., bir süre sonra sakinleşince erkek arkadaşı Murat G.'den şikayetçi olmadığını söyledi. Sevgililer daha sonra ayrı yönlere giderek ayrıldı.
3
4
5
6
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 16.08.2010 10:40

Son Dakika Sevgiliye ‘Aldatma Dayağı' - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor