Sevişme sahneleri güzel oyuncu Ruth Wilson'ı küplere bindirdi! - Son Dakika

Sevişme sahneleri güzel oyuncu Ruth Wilson'ı küplere bindirdi!

20.12.2019 12:24

Güzel oyuncu Ruth Wilson, rol aldığı 'The Affair' dizisinden sürpriz bir şekilde ayrılarak hayranlarını üzmüştü. Konuyla ilgili konuşan Wilson, diziden ayrılma sebebi olarak sevişme sahnelerini gösterdi.

1
The Affair'in başrol oyuncusu Ruth Wilson, diziden sürpriz bir şekilde ayrılma nedenine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.
2
Hollywood Reporter'ın haberine göre 37 yaşındaki yıldız, soyunması gereken sahnelerin sıklığı konusunda dizi ekibiyle anlaşmazlıklar yaşadı.
3
Cinsiyetler arası ücret eşitsizliğinden şikayet eden oyuncunun, kadın ve erkek karakterlerden beklenen çıplaklık seviyesinin de eşit olmadığını söyleyerek, "Neden beni daha fazla çıplak görmek istiyorsunuz da onu değil?" dediği öğrenildi.

4
Wilson, dizinin ilk sezonunun başladığı 2014 yılında Mail On Sunday gazetesine verdiği röportajda, pek çok çıplaklık gerektiren sahnenin kendisini gerçek hayatta cinsellikten soğuttuğunu söylemişti.
5
Dizinin yaratıcısı ve yapımcısı Sarah Treem'in, oyuncunun çıplaklık konusundaki kaygılarına karşı duyarsız kaldığı, sette Wilson'a "Herkes seni bekliyor" ve "Güzel görünüyorsun" diyerek çıplaklık gerektiren sahnelere davet ettiği belirtildi.

6
Ruth Wilson, The Affair dizisindeki performansıyla Altın Küre ödülüne layık görülmüştü.

YORUMLAR (2)
  • Hayri: Ha kafanız bastı sonunda sizi şöyle güzelsin böyle güzelsindeyip soyup etinizden para kazanma derdindeler işte.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Sevişme sahneleri güzel oyuncu Ruth Wilson'ı küplere bindirdi! - Son Dakika


Advertisement