Son Dakika Haberleri: Sevişme Sahnesi Tövbe Ettirdi

Sevişme Sahnesi Tövbe Ettirdi

7 yıl önce

1
Daha çekimleri aşamasında sık sık gündeme gelen Spring Breakers filminin başrol oyuncularından Vanessa Hudgens kendisini en çok zorlayan sahneyi anlattı.
2
Yönetmenliğini Harmony Korine'in yaptığı film bahar tatillerini finanse etmek için bir mağaza soymaya karar veren dört kız arkadaşın başına gelenleri anlatıyor.
3
Jimmy Kimmel'ın sohbet programına katılan Hudgens, rol arkadaşları James Franco ve Ashey Benson ile birlikte kamera karşısına geçtiği sevişme sahnesi hakkında "Çok kötüydü" dedi.
4
Hudgens "Sahnenin çekiminden önce birbirimiz üzerinde gerginlik yarattığımızı hissettik. Hepimiz çok sinirli ve huzursuzduk" dedi.
5
Hudgens daha önce de bu sahne konusunda kendisini en çok rahatsız eden noktanın çıplaklık olduğunu dile getirmişti
6
Hudgens bir daha böyle bir sahnede rol almak istemediğini de belirtti.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 23.03.2013 05:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!