Cinsel ilişki sahnesinde oynamayı reddeden genç oyuncu, diziden kovuldu! - Son Dakika

Cinsel ilişki sahnesinde oynamayı reddeden genç oyuncu, diziden kovuldu!

09.09.2019 11:02

Kimi rol arkadaşıyla karavanda basıldı, kimi annesinin yanından hiç ayrılmadığı için setten kovuldu. İşte rol aldıkları dizilerin kadrosundan yaka paça çıkarılan ünlüler...

1
Nurana Bagieva/ Göç Zamanı
Nurana Bagieva/ Göç Zamanı
Azeri oyuncu Nurana Bagieva, Göç Zamanı adlı dizide kendisine yazılan sevişme sahnesini oynamak istemediği için diziden çıkarıldı. Cinsel içerikli bir sahnede oynamayı reddeden Bagieva'ya, dizinin ilerleyen bölümlerinde ölüm sahnesi yazıldı ve böylelikle, güzel oyuncu diziden çıkarılmış oldu.
2
Su Kutlu/ Güzel Köylü
Su Kutlu/ Güzel Köylü
28 yaşındaki güzel oyuncu Su Kutlu, Muğla'da eğlenmek için gittiği bir barda olay çıkarınca, o dönem rol aldığı Güzel Köylü dizisinin kadrosundan çıkarıldı. Yönetmen, Kutlu'nun kadrodan çıkarılma sebebini, ''Hem gittiği mekana, hem de dizinin imajına zarar veren davranışlarda bulundu'' sözleriyle açıkladı.

3
Doğa Bekleriz/ Evimin Erkeği
Doğa Bekleriz/ Evimin Erkeği
Bir dönem TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği dizisinde rol alan güzel manken Doğa Bekleriz, setteki kaprisleri yüzünden, ani bir şekilde diziden çıkarıldı. Yapımcının açıklaması şöyleydi: ''Doğa, sürekli canımızı sıkmaya başlamıştı. Sevgilisi ile olan sorunlarını dizi setine taşımaya başlayınca bizde dayanamadık ve işine son verdik.''

4
Hande Subaşı/ Elveda Rumeli
Hande Subaşı/ Elveda Rumeli
Bir döneme damga vuran Elveda Rumeli dizisinde 'Vahide' karakterine hayat veren Hande Subaşı, annesi yüzünden dizinin kadrosundan çıkarıldı. İddiaya göre dizi ekibi, Subaşı'nın annesinin her şeye müdahale etmesinden illallah etmişti. Diziden çıktıktan sonra yerine Berrak Tüzünataç getirilen Subaşı, konuyla ilgili şunları söyledi: "Bu ayrılığın nedeni ne benim ekiple bir problem yaşamam, ne de annemin işlerime karışması. Tamamen sözleşmenin maddeleri konusunda kanal ile uyuşma sağlayamamış olmamız. Ekipten ayrıldığım için üzüldüm. Annemin karışmasına gelince, o bir şeye karışmıyor ama benim menajerim olarak tabi ki yanımda geliyor. 4 yıldır bu camianın içindeyim. Kendi başıma dünyayı gezdim. Annem bu sefer yanımdaydı çünkü 4 aydır menajerliğimi o yapıyor"

5
Selin Demiratar/ Adanalı
Selin Demiratar/ Adanalı
Adanalı'da 'İdil' karakterine hayat veren Selin Demiratar'ın dizideki ayrılığı da epey olaylıydı. İddiaya göre Demiratar, sette sürekli kapris yapıyor, sabah akşam suşi ve kebap istiyor, çekim yerlerini beğenmiyor ve tüm bunlara rağmen istenen performansı gösteremiyordu. Ekip çalışanlarının sınırlarını zorlayan Demiratar'ın kaprisleri, yapımcıların kulağına gitti. Oyuncunun kendisine çekidüzen vermesi için defalarca konuşuldu ancak sonuç değişmedi. Bunun üzerine Selin Demiratar'a ilerleyen bölümlerde ölüm sahnesi yazıldı ve genç oyuncu diziye veda etmek zorunda kaldı. İddiaya göre Demiratar, dizide öldürüleceğini öğrenince, yapımcılara yalvarmıştı ancak karar çoktan alınmıştı.
6
Gonca Vuslateri/ Gönül İşleri
Gonca Vuslateri/ Gönül İşleri
Gonca Vuslateri'nin, Gönül İşleri dizisinden kovulması magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Çekim aracında, rol arkadaşı Can Yaman'la öpüşürken yakalanan Vuslateri, ilerleyen bölümlerde reyting getirmediği gerekçesiyle kadrodan çıkarıldı. Bu olay magazin kulislerinde uzun bir süre konuşulmuştu.
7
Dağhan Külegeç/ Kavak Yelleri
Dağhan Külegeç/ Kavak Yelleri
Kavak Yelleri'nin haşarı Efe'si olarak bilinen Dağhan Külegeç, dizideki ani ölümüyle sevenlerini yıkmıştı. İddialara göre Külegeç'in dizideki ani ayrılığının sebebi, yönetmen Jale İncekol ile tartışması ve tartışma esnasında İncekol'un kafasına sandalye fırlatmasıydı. Sandalye fırlatma iddialarını yalanlayan Külegeç, ilerleyen bölümlerde diziye geri döndü fakat sağlık sorunları sebebiyle yeniden çıkmak zorunda kaldı.
8
Didem Erol/ Gonca Karanfil
Didem Erol/ Gonca Karanfil
Didem Erol, Gonca Karanfil dizisinin daha ilk bölümünde kadrodan çıkarıldı. Erol'un her fırsatta, ''Ben dünyaca ünlü aktörlerle çalıştım. Bana böyle davranamazsınız'' demesi, çekim ekibi ve yönetmeni çileden çıkarınca Erol, setten kovuldu.

9
Ceren Hindistan/ Sakarya-Fırat
Ceren Hindistan/ Sakarya-Fırat
Güzel oyuncu Ceren Hindistan, rol aldığı Sakarya-Fırat dizisinde, çekim takvimini aksattığı ve sete zamanında gelmediği için kadro dışı bırakıldı.
10
Selen Seyven/ Kocamın Ailesi
Selen Seyven/ Kocamın Ailesi
Bir dönem, Kocamın Ailesi dizisinde başrol oynayan Selen Seyven, tek gözü morarmış fotoğrafının altına düştüğü not yüzünden işinden oldu. Seyven'in olay yaratan notu şöyleydi, "İş ahlakı böyle bir şey. Gözün çıkıp eline düşse de sahneleri çekersin. Seni senden başkası bu nankör meslekte düşünmez." Bu paylaşımından kısa bir süre sonra dizi kadrosundan çıkarılan Seyven'in, şikayetleri yüzünden diziden kovulduğu iddia edildi.

Son Dakika Cinsel ilişki sahnesinde oynamayı reddeden genç oyuncu, diziden kovuldu! - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • GAKKOŞ : TABİİİKİ OYNARIZ TABİKİ ÇİFTE TELLİ HAYDİ MEYDANA ELLER HAVAYA OYNAMAK SERBEST DİLİN KEMİĞİ YOK KONUŞMAK KOLAY OLUYOR MESLEĞİNİ GÜZEL İÇRA EDENİ KUTLUYORUM BAŞARISIZ OLANLAR KAPI DIŞARI OLUYOR Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • DALAMANLI: BANA DİZİ BAŞI ON BİNLİRA VERİN BAK OYUNCU NASILMIŞ BİR GÖRÜN ŞIMARIK BUNLARIN HEPSİ SONRADAN GÖRME Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar Boş arazide öğrencisiyle ilişkiye giren evli öğretmenin tehdit mesajı ortaya çıktı: Seni sınıfta bırakırım İki işçi ağır çalışma şartlarına dayanamayarak hayatını kaybetti, bir işçi de protesto amaçlı kendini yaktı Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi