Son Dakika Haberleri: Sevişme sahnesini kabul etmeyen oyuncu diziden kovuldu! İşte rol aldıkları dizilerden kovulan ünlüler

Sevişme sahnesini kabul etmeyen oyuncu diziden kovuldu! İşte rol aldıkları dizilerden kovulan ünlüler

9 gün önce

Kimi rol arkadaşıyla karavanda basıldı, kimi annesinin yanından hiç ayrılmadığı için setten kovuldu. İşte rol aldıkları dizilerin kadrosundan yaka paça çıkarılan ünlüler...

1
Nurana Bagieva/ Göç Zamanı
Nurana Bagieva/ Göç Zamanı
Azeri oyuncu Nurana Bagieva, Göç Zamanı adlı dizide kendisine yazılan sevişme sahnesini oynamak istemediği için diziden çıkarıldı. Cinsel içerikli bir sahnede oynamayı reddeden Bagieva'ya, dizinin ilerleyen bölümlerinde ölüm sahnesi yazıldı ve böylelikle, güzel oyuncu diziden çıkarılmış oldu.
2
Su Kutlu/ Güzel Köylü
Su Kutlu/ Güzel Köylü
28 yaşındaki güzel oyuncu Su Kutlu, Muğla'da eğlenmek için gittiği bir barda olay çıkarınca, o dönem rol aldığı Güzel Köylü dizisinin kadrosundan çıkarıldı. Yönetmen, Kutlu'nun kadrodan çıkarılma sebebini, ''Hem gittiği mekana, hem de dizinin imajına zarar veren davranışlarda bulundu'' sözleriyle açıkladı.
3
Hande Subaşı/ Elveda Rumeli
Hande Subaşı/ Elveda Rumeli
Bir döneme damga vuran Elveda Rumeli dizisinde 'Vahide' karakterine hayat veren Hande Subaşı, annesi yüzünden dizinin kadrosundan çıkarıldı. İddiaya göre dizi ekibi, Subaşı'nın annesinin her şeye müdahale etmesinden illallah etmişti. Diziden çıktıktan sonra yerine Berrak Tüzünataç getirilen Subaşı, konuyla ilgili şunları söyledi: "Bu ayrılığın nedeni ne benim ekiple bir problem yaşamam, ne de annemin işlerime karışması. Tamamen sözleşmenin maddeleri konusunda kanal ile uyuşma sağlayamamış olmamız. Ekipten ayrıldığım için üzüldüm. Annemin karışmasına gelince, o bir şeye karışmıyor ama benim menajerim olarak tabi ki yanımda geliyor. 4 yıldır bu camianın içindeyim. Kendi başıma dünyayı gezdim. Annem bu sefer yanımdaydı çünkü 4 aydır menajerliğimi o yapıyor"
4
Selen Seyven/ Kocamın Ailesi
Selen Seyven/ Kocamın Ailesi
Bir dönem, Kocamın Ailesi dizisinde başrol oynayan Selen Seyven, tek gözü morarmış fotoğrafının altına düştüğü not yüzünden işinden oldu. Seyven'in olay yaratan notu şöyleydi, "İş ahlakı böyle bir şey. Gözün çıkıp eline düşse de sahneleri çekersin. Seni senden başkası bu nankör meslekte düşünmez." Bu paylaşımından kısa bir süre sonra dizi kadrosundan çıkarılan Seyven'in, şikayetleri yüzünden diziden kovulduğu iddia edildi.
5
Selin Demiratar/ Adanalı
Selin Demiratar/ Adanalı
Adanalı'da 'İdil' karakterine hayat veren Selin Demiratar'ın dizideki ayrılığı da epey olaylıydı. İddiaya göre Demiratar, sette sürekli kapris yapıyor, sabah akşam suşi ve kebap istiyor, çekim yerlerini beğenmiyor ve tüm bunlara rağmen istenen performansı gösteremiyordu. Yapım ekibinin sinirlerini zorlayan Demiratar'ın kaprisleri, yapımcıların kulağına gitti. Oyuncunun kendisine çekidüzen vermesi için defalarca konuşuldu ancak sonuç değişmedi. Bunun üzerine Selin Demiratar'a ilerleyen bölümlerde ölüm sahnesi yazıldı ve genç oyuncu diziye veda etmek zorunda kaldı. İddiaya göre Demiratar, dizide öldürüleceğini öğrenince, yapımcılara yalvarmıştı ancak karar çoktan alınmıştı.
6
Gonca Vuslateri/ Gönül İşleri
Gonca Vuslateri/ Gönül İşleri
Gonca Vuslateri'nin, Gönül İşleri dizisinden kovulması magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Çekim aracında, rol arkadaşı Can Yaman'la öpüşürken yakalanan Vuslateri, ilerleyen bölümlerde reyting getirmediği gerekçesiyle kadrodan çıkarıldı. Bu olay magazin kulislerinde uzun bir süre konuşulmuştu.
7
Dağhan Külegeç/ Kavak Yelleri
Dağhan Külegeç/ Kavak Yelleri
Kavak Yelleri'nin haşarı Efe'si olarak bilinen Dağhan Külegeç, dizideki ani ölümüyle sevenlerini yıkmıştı. İddialara göre Külegeç'in dizideki ani ayrılığının sebebi, yönetmen Jale İncekol ile tartışması ve tartışma esnasında İncekol'un kafasına sandalye fırlatmasıydı. Sandalye fırlatma iddialarını yalanlayan Külegeç, ilerleyen bölümlerde diziye geri döndü fakat sağlık sorunları sebebiyle yeniden çıkmak zorunda kaldı.
8
Ceren Hindistan/ Sakarya-Fırat
Ceren Hindistan/ Sakarya-Fırat
Güzel oyuncu Ceren Hindistan, rol aldığı Sakarya-Fırat dizisinde, çekim takvimini aksattığı ve sete zamanında gelmediği için kadro dışı bırakıldı.
9
Doğa Bekleriz/ Evimin Erkeği
Doğa Bekleriz/ Evimin Erkeği
Bir dönem TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği dizisinde rol alan güzel manken Doğa Bekleriz, setteki kaprisleri yüzünden, ani bir şekilde diziden çıkarıldı. Yapımcının açıklaması şöyleydi: ''Doğa, sürekli canımızı sıkmaya başlamıştı. Sevgilisi ile olan sorunlarını dizi setine taşımaya başlayınca bizde dayanamadık ve işine son verdik.''
10
Didem Erol/ Gonca Karanfil
Didem Erol/ Gonca Karanfil
Didem Erol, Gonca Karanfil dizisinin daha ilk bölümünde kadrodan çıkarıldı. Erol'un her fırsatta, ''Ben dünyaca ünlü aktörlerle çalıştım. Bana böyle davranamazsınız'' demesi,
çekim ekibi ve yönetmeni çileden çıkarınca Erol, setten kovuldu.


Haber Yayın Tarihi: 08.08.2019 12:24 

YORUMLAR (5)


Diğer Galeriler

Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu Deprem kahini Türkiye'yi uyardı: 14-18 Ağustos'a dikkat! Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti! Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi