SEYFETTİN YILMAZ Resimleri

Seyfettin Yılmaz Resimleri

 • 05 Haziran 2015 13:19 Yılmaz: Yılmaz: "Adanalılar Yüreğiyle Geldi, Muhteşem Tabloyu Oluşturdu" MHP Adana Milletvekili Adayı Seyfettin Yılmaz, partisinin Adana mitinginde 100 bini aşkın hemşehrisinin meydanı doldurup, muhteşem bir tablo oluşturduğunu belirterek, "Biz Adanalıları mitingimize davet ederken, ‘Yüreğinle gel’ demiştik. Adanalılar, toplamayla, zorlamayla, tehditle değil yüreğiyle geldi.
 • 01 Haziran 2015 11:21 MHP'li Yılmaz'dan, 4 Haziran'daki Adana Mitingine Davet MHP'li Yılmaz'dan, 4 Haziran'daki Adana Mitingine Davet MHP Adana Milletvekili Adayı Seyfettin Yılmaz, partisinin 4 Haziran’daki Adana mitingine tüm Adanalıları “Yüreğinle gel” sloganıyla davet edip, “Hemşehrilerimiz, MHP’nin iktidara yürüyüş meşalesini Adana’dan yaktı.
 • 30 Mayıs 2015 14:22 MHP'li Yılmaz'ın Seçim Çalışmalarını Avrupalı Gazeteciler de Takip Ediyor MHP'li Yılmaz'ın Seçim Çalışmalarını Avrupalı Gazeteciler de Takip Ediyor MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, Almanya başta olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinden gelen gazetecilerin de ilgi odağı oldu.
 • 29 Mayıs 2015 16:05 MHP'li Yılmaz: Adana Ayağa Kalktı MHP'li Yılmaz: Adana Ayağa Kalktı MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz’ın merkez Sarıçam ilçesinde gerçekleştirdiği mahalle toplantıları mitinge dönüştü.
 • 29 Mayıs 2015 13:04 Sarıçam'da MHP Coşkusu Sarıçam'da MHP Coşkusu MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz’ın merkez Sarıçam ilçesinde gerçekleştirdiği mahalle toplantıları mitinge dönüştü.
 • 27 Mayıs 2015 13:22 Yılmaz: Yılmaz: "Yoksullukla Savaşacağız, Yolsuzluk ve Terörle Mücadele Edeceğiz" MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, “Herkes emin olsun ki, iktidarımızda; yoksullukla savaşacağız, yolsuzlukla ve terörle mücadele edeceğiz.
 • 25 Mayıs 2015 12:53 Yılmaz: Yılmaz: "Milletimiz Bozuk Düzene Son Verecek" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, “Milletimiz 7 Haziran’da tercihini Milliyetçi Hareket’ten yana kullanacak ve bu bozuk düzene son verecektir” dedi.
 • 23 Mayıs 2015 12:10 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Kadınlarımız Kendi Gelecekleri İçin Karar Verecek" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinde kadın seçmenlerin sandıktan çıkacak sonuçta belirleyici olacağını vurgulayıp, “56.6 milyon seçmenin yarısından fazlasını kadınlarımız oluşturuyor.
 • 21 Mayıs 2015 11:44 Yılmaz: Yılmaz: "Çiftçimizi Tüccarın İnsafına Bırakmayacağız" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, köylülerle birlikte şalvar giyip, kasket takarak sezonun ilk buğday hasadını yaparken, MHP iktidarında Toprak Mahsulleri Ofisi’ni (TMO) yeniden yapılandırıp, gerçek anlamda ‘karagün dostu’ haline getireceklerini, çiftçiyi tüccarın insafına bırakmayacaklarını söyledi.
 • 20 Mayıs 2015 11:23 Yılmaz: Yılmaz: "Karpuzda İthalat Darbesine Son Vereceğiz" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, yaz günlerinin serinleten meyvesi karpuzun hasadına haftalar kala ithalatın serbest bırakılmasının Adanalı karpuz üreticilerine büyük darbe vurduğunu belirtip, "MHP iktidarında Adana karpuzunun turfanda özelliğini korumak için gereken düzenlemeleri acilen yapacağız" dedi.
 • 18 Mayıs 2015 13:35 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Milletimiz Kirli Oyunu Bozacak" MHP Adana Milletvekili ve 3. Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinin Türk Devleti’nin, Türk Milleti’nin var olma seçimi olduğunu belirtip, “Vatan topraklarını bölmek isteyenlere karşı milletimiz sandığa sahip çıkacak, MHP’yi iktidara taşıyıp, bu kirli oyunu bozacaktır” dedi.
 • 17 Mayıs 2015 13:19 MHP'li Yılmaz'ın Seçim Kampanyası Faytonla Renklendi MHP'li Yılmaz'ın Seçim Kampanyası Faytonla Renklendi Adana’nın merkez Yüreğir ilçesinde 7 Haziran seçimleri için partisine destek isteyen MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz’ın seçim kampanyası faytonla renklendi.
 • 16 Mayıs 2015 15:47 Karaisalı'da MHP Coşkusu Karaisalı'da MHP Coşkusu MHP Adana Milletvekili Adayı Seyfettin Yılmaz’ın Karaisalı İlçesi’ndeki mitingi, partisinin gövde gösterisine sahne oldu.
 • 15 Mayıs 2015 11:25 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Belediye Evleri'ni Peşkeş Çektirmeyeceğiz" Adana’nın merkez Çukurova İlçesi’ndeki Belediye Evleri Mahallesi’nde binlerce vatandaşın katılımıyla seçim bürosu açan MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, “Bu mahalleyi kentsel dönüşüm adı altında birilerine peşkeş çekmeye çalışıyorlar.
 • 13 Mayıs 2015 12:31 MHP'li Yılmaz Metroya Bindi, Oy İstedi MHP'li Yılmaz Metroya Bindi, Oy İstedi MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, 526 milyon dolar harcamayla yapımı tamamlanan Adana Metrosu’nda (Adana Raylı Taşıma Sistemi) vatandaşlarla seyahat edip, partisine destek istedi.
 • 12 Mayıs 2015 11:41 MHP İktidarı İçin Kolları Sıvadılar MHP İktidarı İçin Kolları Sıvadılar MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte Fatih ve Tellidere mahallelerinde esnaf ziyaretleri yapıp, 7 Haziran’daki seçimlerde partisine destek istedi.
 • 11 Mayıs 2015 13:05 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Etnik Kökene ve Mezhebe Dayalı Ayrılıkçı Tohumları Kurutacağız" Adana’nın merkez Seyhan ilçesine bağlı Kayışlı Mahallesi’nde Arap kökenli ve Alevi inancını benimseyen vatandaşlarla buluşan MHP Adana Milletvekili, 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, etnik kökene ve mezhebe dayalı ayrılıkçı tohumları kurutacaklarını belirti.
 • 10 Mayıs 2015 10:26 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Bu Oyunu Bozacağız" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, AK Parti’nin devletin tüm imkanlarını kullanarak, yeniden iktidara gelmek, ülkeyi tek adamlığa sürüklemek için uğraştığını ifade edip, “Bizim arkamızda yüce Türk Milleti olduğu sürece bu oyunu bozacağız” dedi.
 • 09 Mayıs 2015 12:32 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Vaatlerimiz Adana Mavrası Değil, Devlet Sözüdür" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, 3 Mayıs’ta Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıkladığı seçim beyannamesinin Türkiye’nin kurtuluş reçetesi olduğunu savunarak, “Vaatlerimiz Adana mavrası değil, Devlet sözüdür” dedi.
 • 08 Mayıs 2015 10:45 Yılmaz: Yılmaz: "Kadınlarımız Bize Güç Veriyor" Adana’nın merkez Çukurova ilçesinde MHP’li kadınlarla bir araya gelen MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, el emeği, göz nuru ürünlerin satışa sunulduğu Kadınlar Pazarı’nda ürüten kadınlara kırmızı güller hediye edip, partisine destek istedi.
 • 07 Mayıs 2015 10:00 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Adana Cezalandırılıyor" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, Yurt Mahallesi’ndeki metro istasyonu yanındaki seçim ofisi açılışında, AK Parti iktidarının 4 yıl önce miting meydanında verdiği sözler arasında yer alan Adana Metrosu’nun borçlarıyla birlikte Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı’na devredilmemesini eleştirdi.
 • 06 Mayıs 2015 11:26 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Avm Yasasını Esnafın Haklarını Koruyacak Şekilde Yeniden Düzenleyeceğiz" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, MHP iktidarında esnaf ve sanatkarları güçlendirecek reformları gerçekleştireceklerini söyledi.
 • 05 Mayıs 2015 14:05 MHP'li Yılmaz: Her Türlü Tahribatı Onaracağız MHP'li Yılmaz: Her Türlü Tahribatı Onaracağız MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, "7 Haziran’dan sonra AKP’nin; devletin kurumları, milli ve manevi değerler ile vatandaşlarımızın üzerinde oluşturduğu her türlü tahribatı onaracağız." dedi.
 • 05 Mayıs 2015 10:29 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Her Türlü Tahribatı Onaracağız" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, ‘Toplumsal Onarım ve Huzurlu Gelecek’ adıyla hazırlayıp, kamuoyuna sundukları seçim beyannamesinin toplumun her kesiminde büyük kabul gördüğünü belirtip, “7 Haziran’da milletimizin desteğini alıp, AKP’nin devletin kurumları, milli ve manevi değerler ile vatandaşlarımızın üzerinde oluşturduğu her türlü tahribatı onaracağız” dedi.
 • 03 Mayıs 2015 13:46 Yılmaz: Yılmaz: "Hesap Sormak Boynumuzun Borcu" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, Yüreğir Merkez Seçim Ofisi’nin açılışı şölen havasında yapıldı.
 • 03 Mayıs 2015 12:30 MHP'li Yılmaz: Köylümüz Ormanlardan Çok Amaçlı Yararlanacak MHP'li Yılmaz: Köylümüz Ormanlardan Çok Amaçlı Yararlanacak MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, MHP iktidarında orman köylülerinin ormanlardan çok amaçlı yararlanmasını sağlayacak düzenlemeleri yapacaklarını söyledi.
 • 02 Mayıs 2015 12:27 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Köylümüz Ormanlardan Çok Amaçlı Yararlanacak" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, MHP iktidarında tarım ve hayvancılığı geliştirip, orman köylülerinin ormanlardan çok amaçlı yararlanmasını sağlayacak düzenlemeleri yapacaklarını söyledi.
 • 01 Mayıs 2015 17:50 MHP'li Yılmaz: 2b'den Gelen 15 Milyar Lira Orman Köylüsüne Yansıtılmadı MHP'li Yılmaz: 2b'den Gelen 15 Milyar Lira Orman Köylüsüne Yansıtılmadı MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, 2B olarak bilinen orman vasfını yitirmiş hazine arazilerinin satışından 15 milyar lira gelir sağlandığını, ancak bu paranın orman köylüsüne hizmet olarak yansıtılmadığını belirtti.
 • 01 Mayıs 2015 11:48 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "2b'den Gelen 15 Milyar Lira Nereye Gitti?" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, 2B olarak bilinen orman vasfını yitirmiş hazine arazilerinin satışından 15 milyar lira gelir sağlandığını, ancak bu paranın orman köylüsüne hizmet olarak yansıtılmadığını söyledi.
 • 30 Nisan 2015 13:55 MHP'li Yılmaz: MHP'nin Hedefi Tek Başına İktidar MHP'li Yılmaz: MHP'nin Hedefi Tek Başına İktidar MHP Adana Milletvekili ve üçüncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinde partisinin hedefinin tek başına iktidar olduğunu belirtti.
 • 30 Nisan 2015 11:47 Yılmaz: Yılmaz: "Mhp'nin Hedefi Tek Başına İktidar" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinde partisinin hedefinin tek başına iktidar olduğunu belirtti.
 • 29 Nisan 2015 12:26 MHP'li Yılmaz: 13 Yıllık AKP İktidarında Adana Ekonomisi Dibe Vurdu MHP'li Yılmaz: 13 Yıllık AKP İktidarında Adana Ekonomisi Dibe Vurdu MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Adana’nın kamu yatırımlarında nüfusa oranla bakıldığında 81 il arasında son sırada yer aldığını belirtti.
 • 29 Nisan 2015 11:26 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Adana Dibe Vurdu" MHP Adana Milletvekili ve 3. Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, Adana’nın kamu yatırımlarında nüfusa oranla bakıldığında 81 il arasında son sırada yer aldığını belirtti.
 • 28 Nisan 2015 13:25 MHP'li Yılmaz: Sosyal Yardımların Kesileceği Tehditlerine İnanmayın MHP'li Yılmaz: Sosyal Yardımların Kesileceği Tehditlerine İnanmayın MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, AK Parti iktidarının ihtiyaç sahibi vatandaşları, ‘biz gidersek yardımlar kesilir’ şeklinde tehdit ettiğini söyledi.
 • 28 Nisan 2015 10:32 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "Sosyal Yardımların Kesileceği Yalanlarına, Tehditlerine İnanmayın" MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, Türkiye’de 17 milyon ihtiyaç sahibi vatandaşa dağıtılan sosyal yardımların yıllık maliyetinin 9 milyar lira olduğunu, AK Parti Hükümetinin bu yardımları alan insanları ‘Biz gidersek, bu yardımları alamazsınız’ diyerek tehdit ettiğini söyledi.
 • 27 Nisan 2015 11:46 MHP'li Yılmaz'a, Karaisalı'nın Köylerinden Destek MHP'li Yılmaz'a, Karaisalı'nın Köylerinden Destek MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, Karaisalı ilçesinde köy gezilerinde hemşehrilerinin sıcak karşılamalarıyla moral yükseltti.
 • 26 Nisan 2015 14:35 Yılmaz: Yılmaz: "Tek Başına İktidara Doğru Yürüyoruz" MHP Adana Milletvekili Adayı Seyfettin Yılmaz’ın merkez seçim ofisinin açılışı miting havasında gerçekleşti.
 • 24 Nisan 2015 14:08 MHP'li Yılmaz: AKP Değerlerimizin İçini Boşalttı MHP'li Yılmaz: AKP Değerlerimizin İçini Boşalttı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, 13 yıllık AK Parti iktidarının toplumundaki manevi ve ahlaki değerlerin içini boşalttığını söyledi.
 • 24 Nisan 2015 11:40 MHP'li Yılmaz: MHP'li Yılmaz: "İktidar Değerlerimizin İçini Boşalttı" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3. Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, 13 yıllık AK Parti iktidarının Türk toplumunda manevi ve ahlaki değerlerin içini boşalttığını ileri sürdü.
 • 23 Nisan 2015 13:13 MHP'li Yılmaz: Emekliler İçin Devlet İmkanlarını Seferber Edeceğiz MHP'li Yılmaz: Emekliler İçin Devlet İmkanlarını Seferber Edeceğiz Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran’da milletten alacakları yetkiyle emeklilerin rahat bir yaşam sürmesi için devlet imkanlarını hakkaniyet ölçülerinde seferber edeceklerini söyledi.
 • 21 Nisan 2015 12:55 MHP'li Yılmaz Moral Yükseltti MHP'li Yılmaz Moral Yükseltti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3. Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, şölen havasında gerçekleşen aday tanıtım toplantısında partilerin sevgi gösterileriyle moral yükseltti.
 • 17 Nisan 2015 12:21 Yılmaz: Yılmaz: "Mhp İktidarında Emekliler İkinci Baharını Yaşayacak" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3. Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, “7 Haziran’dan itibaren başlayacak MHP iktidarında emeklilerimiz ikinci baharını yaşayacak” dedi.
 • 16 Nisan 2015 13:45 Yılmaz: Yılmaz: "7 Haziran Türk Devleti'nin, Türk Milleti'nin Var Olma Seçimi" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili ve 3. Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinin Türk Devleti’nin, Türk Milleti’nin var olma seçimi olduğunu, vatan topraklarını bölmek isteyenlere karşı halkın tercihini MHP’den yana kullanacağından şüphesi olmadığını söyledi.
 • 21 Eylül 2014 16:27 Altın Koza Sahibini Buldu Altın Koza Sahibini Buldu
 • 06 Mayıs 2013 11:53 MHP'li Yılmaz İlçe Gezilerinde MHP'li Yılmaz İlçe Gezilerinde MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, ilçe gezilerinde vatandaşları 25 Mayıs'ta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılacağı "Vatan" mitingine davet ediyor.
 • 24 Ocak 2013 07:49 Meclis'te Yumruklar Sıkıldı Meclis'te Yumruklar Sıkıldı