Son Dakika Haberleri: Seyircilere Yanaşmak İçin Eğilmişti, Alev Makinesi Yüzünü Yaktı!

Seyircilere Yanaşmak İçin Eğilmişti, Alev Makinesi Yüzünü Yaktı!

2 ay önce

Meksika'da sahne alan Francisco Elizalde, şarkı söylediği sırada, sahne kenarında bulunan alev makinesi çalıştı. Yaşanan kazada, şarkıcının yüzünde küçük çaplı yanıklar olduğu belirtildi.

1
Meksika'nın Jolisco eyaletinde bulunan Cuquio Fair bölgesinde, sahne aldığı sırada seyircisine yaklaşarak şarkı söyleyen Francisco 'El Gallo' Elizalde'nin, sahne kenarında bulunan alev makinesinin çalışması sonucu yüzünde yanıklar oluştu.
2
Amatör kameralara yansıyan görüntülerde, Elizalde’nin seyircisine yaklaştığı sırada, sahne önündeki alev makinesinin aniden çalışması sonucu yüzünün yandığı görüntülendi.
3
Elizalde, yaşadığı talihsiz kaza sonrasında canlı yayına bağlanıp; tehlikeli bir durumun olmadığını "Yüzümü yaktım ve gördüğünüz gibi hafif yanıklara maruz kaldım." sözleriyle açıkladı.
4
Kuvvetli alevler, Elizalde'nin, burun deliklerinin içi, yüzünün sağ kısmı, ağzı, kulağında yanıklara neden oldu.
5
Haber Yayın Tarihi : 20.05.2019 02:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Üniversite masrafları için, zengin ve yaşlı adamlarla yatan genç kızdan olay itiraflar Moda programından, İzdivaç programlarına transfer olan gelin adayı bakın kiminle evlendi! Az daha ölüyordu! Yatağın üzerinde şarja taktığı tablet bomba gibi patladı Elini sosis makinasını kaptıran genç, ölümüne ezildi Bu fotoğrafta ne görüyorsun? Cevabın kişiliğini ele veriyor!