Şeyma ve aşkından müstehcen poz! Sevgilisinin elini koyduğu yeri görenler tepki gösterdi - Son Dakika

Şeyma ve aşkından müstehcen poz! Sevgilisinin elini koyduğu yeri görenler tepki gösterdi

04.03.2021 15:11

Mısırlı milyarder Mohammad Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı sevgilisiyle sarmaş dolaş olan pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Subaşı'nın son paylaşımında sevgilisinin elini koyduğu yeri gören takipçiler cesur poza tepki gösterdi.

1
Mısırlı yatırımcı Mohammad Alsaloussi ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, paylaşımlarında her geçen gün daha cesur olmaya başladı.

2
Sosyal medyada özel hayatına dair en ufak detayları dahi paylaşan Subaşı, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle öpüştüğü anları paylaşmıştı.
3
Takipçileri, özel hayatını bu kadar gözler önüne sermemesi gerektiğini, özelini kendi içlerinde yaşamaları gerektiğini söylese de Şeyma Subaşı son paylaşımıyla bu eleştireleri umursamadığını gösterdi.

4
Sosyal medyasından Alsaloussi'nin kalçasını tuttuğu ve sarmaş dolaş oldukları fotoğraf karesine yer veren Subaşı, paylaşımına, "Ruh ikizi" notunu ekledi.

5
Üstelik Şeyma Subaşı, aynı pozun bir renkli, bir de siyah beyaz olanını paylaştı.
6
Paylaşımı sonrası sosyal medya kullanıcıları ise, Subaşı'na demediğini bırakmadı.

7
İşte o yorumlar:
İşte o yorumlar:
"Dolgun cüzdan eşi demek istedi sanırım.", "Ruh değil de para diyelim biz ona.", "Ayyyy yeter yaaa görmemiş gibisin!'', "O kalça ile derdin neyse artık hep gösterme peşindesin."
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR
500

Son Dakika Şeyma ve aşkından müstehcen poz! Sevgilisinin elini koyduğu yeri görenler tepki gösterdi - Son Dakika


Advertisement