Şeyma ve aşkından müstehcen poz! Sevgilisinin elini koyduğu yeri görenler tepki gösterdi - Son Dakika

Şeyma ve aşkından müstehcen poz! Sevgilisinin elini koyduğu yeri görenler tepki gösterdi

04.03.2021 15:11

Mısırlı milyarder Mohammad Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı sevgilisiyle sarmaş dolaş olan pozlarını paylaşmaya devam ediyor. Subaşı'nın son paylaşımında sevgilisinin elini koyduğu yeri gören takipçiler cesur poza tepki gösterdi.

1
Mısırlı yatırımcı Mohammad Alsaloussi ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, paylaşımlarında her geçen gün daha cesur olmaya başladı.

2
Sosyal medyada özel hayatına dair en ufak detayları dahi paylaşan Subaşı, geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle öpüştüğü anları paylaşmıştı.
3
Takipçileri, özel hayatını bu kadar gözler önüne sermemesi gerektiğini, özelini kendi içlerinde yaşamaları gerektiğini söylese de Şeyma Subaşı son paylaşımıyla bu eleştireleri umursamadığını gösterdi.

4
Sosyal medyasından Alsaloussi'nin kalçasını tuttuğu ve sarmaş dolaş oldukları fotoğraf karesine yer veren Subaşı, paylaşımına, "Ruh ikizi" notunu ekledi.

5
Üstelik Şeyma Subaşı, aynı pozun bir renkli, bir de siyah beyaz olanını paylaştı.
6
Paylaşımı sonrası sosyal medya kullanıcıları ise, Subaşı'na demediğini bırakmadı.

7
İşte o yorumlar:
İşte o yorumlar:
"Dolgun cüzdan eşi demek istedi sanırım.", "Ruh değil de para diyelim biz ona.", "Ayyyy yeter yaaa görmemiş gibisin!'', "O kalça ile derdin neyse artık hep gösterme peşindesin."
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Şeyma ve aşkından müstehcen poz! Sevgilisinin elini koyduğu yeri görenler tepki gösterdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu