Şeytan Olarak Görülen Dört Ayaklı Adamın Dram Dolu Hayatı - Son Dakika

Şeytan Olarak Görülen Dört Ayaklı Adamın Dram Dolu Hayatı

1
Hindistan'da 4 bacaklı olarak dünyaya gelen 20 yaşındaki Arun Rajput isimli genci dışlayan köylüleri, ona "Şeytan" lakabını taktı.

2
Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletinin Farukabad şehrine bağlı bir köyde yaşayan 20 yaşındaki Arun Rajput dört bacaklı olarak dünyaya geldi. Doktorların tahminine göre; Rajput'un arkasındaki bacaklar anne karnında gelişmemiş olan parazit ikizinin yadigarı. İlginç görüntüsünden dolayı dışlanan genç adama köylüleri "şeytan" lakabını taktılar.

3
"BEN DE DİĞER İNSANLAR GİBİ ÇALIŞMAK İSTİYORUM"
BEN DE DİĞER İNSANLAR GİBİ ÇALIŞMAK İSTİYORUM
Rajput, "İnsanlar bana gülüyor. Bana 'şeytan' diyorlar. Farklı göründüğüm için kimse bana saygı göstermiyor. Oysa ben onlardan biri gibi görünmek istiyorum. Ben de diğer insanlar gibi çalışmak istiyorum" dedi.

4
ÖĞRETMEN OLMAK İSTİYOR
ÖĞRETMEN OLMAK İSTİYOR
Ailenin dört çocuğunun en büyüğü olan Raiput'un en büyük hayali, fazladan olan uzuvlarından kurtulup öğretmen olmak.

5
ANNESİ: DOĞDUĞUNDA GÖZLERİME İNANAMADIM
ANNESİ: DOĞDUĞUNDA GÖZLERİME İNANAMADIM
Tarlalarda günlük yevmiyeye ırgatlık yapan fakir anne baba, oğullarını bazı doktorlara götürseler de duyduklar tedavi ücreti karşısında boyun bükerek evlerine dönmüşler. 45 yaşındaki anne Lila Devi, "Oğlum evliliğimin 12. yılında dünyaya geldi. Onun doğmasını sabırsızlıkla bekledik. Doğduğunda ise gözlerime inanamadım. "

6
"Çok zayıftı, birçok doktora götürdük, hiçbiri garanti vermedi. İnsanlar ona kötü lakaplarla sesleniyorlar. Beni en çok yaralayansa ona şeytan demeleri. O çok nazik bir çocuk. Sıkı çalışan ve saygı duyulacak bir hayat yaşamak isteyen bir genç adam. Umarım fazla bacaklarından kurtulur ve bizden biri olur." diyerek duygularını ifade etti.

7
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 03.11.2016 14:16

Son Dakika Şeytan Olarak Görülen Dört Ayaklı Adamın Dram Dolu Hayatı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor Kendisine tecavüz etmeye kalkan eski sevgilisinin cinsel organını ısırıp kopardı Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu Stüdyoda zarfı yakıp yangın tüpüyle söndürdüler! İşte 2020 Emmy Ödülleri töreninden ilginç kareler Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı