Şeytani Bir Planı Vardı Ama... - Son Dakika

Şeytani Bir Planı Vardı Ama...

28.03.2012 09:54

1
Hırsızlık suçundan tutuklanan, daha sonra şartlı tahliye edilen 20 yaşındaki Mishelle Salzgeber gireceği idrar testinde uyuşturucu aldığını gizlemek için inanılmaz bir yönteme başvurdu.
2
Polis tarafından rutin idrar testine sokulan genç kadın, testi atlatmak için vajinasına içi idrar dolu küçük bir votka şişesi gizledi.
3
Ancak yetkililer durumdan şüphelenip genç kadını tam vücut taramasına soktular ve şaşırtan gerçek ortaya çıktı.
4
Salzgeber, yetkililerin ilk başta ilaç şişesi sandıkları şeyin votka şişesi olduğunu itiraf etti ve içine uyuşturucu testinden geçebilmek için başkasından aldığı idrarı doldurduğunu söyledi.
5
Ancak Salzgeber'in tutuklanmasına sebep olan şey, başkasının idrarını kullanması değil, votka şişesinin içindeki idrarda da uyuşturucu çıkmasıydı.
6
Şeytani planında tek bir hata yapıp, uyuşturucu kullanan birinden aldığı idrarı kendi idrarı gibi gösteren genç kadın eyalet hapishanesine gönderildi.
7
Avusturalya'da yakalanan yaklaşık bir metre uzunluğundaki bu yılan ise yumurta sandığı golf toplarını yuttu.

8
Londra'da başına bıçak saplanan 16 yaşındaki bu çocuk bir mucize eseri kurtuldu.

9
ABD'deki Queens Üniversitesi'nde görev yapan Dr. Greg Roberts ve Dr. Naji Touma, meslek hayatlarının en ilginç görüntüsüyle karşılaştı. Ultrason yaptıkları 45 yaşındaki bir hastanın testislerindeki tümörde ağzı, burnu ve gözleriyle şaşırmış bir insan yüzü vardı. Doktorlar o kadar şaşırdı ki, ultrason görüntüsünü bir bilimsel dergiye yolladı. Yoğun tartışmalar sonucu ultrasonda görülen yüzün bir tesadüften ibaret olduğuna karar veren doktorlar, tümörün de iyi huylu olduğunu söyledi.

10
10 yaşındaki Husky cinsi bu köpek oynarken yuttuğu çatal yüzünden büyük bir tehlike atlattı. Midesi delinen köpek ameliyat edilerek kurtarıldı.
11
Yemek borusuna metal para sıkışmış bir çocuğun röntgeni...

12
İngiltere'de gümrükte çekilen bu röntgen filminde labrador cinsi bir köpeğin midesine yerleştirilmiş kokain paketleri gözüküyor.

13
İki buçuk metre piton yılanın içinde ölü taklidi yapan bir yılan avcısı...

14
Bu röntgen filmi ise İngiltere'de bir bisküvi fabrikasında çalışan Anne Kellow'a ait. Kellow'un iş yerinde geçirdiği talihsiz kaza parmaklarının kırılmasıyla sonuçlandı.

15
Annesinin evlilik yüzüğünü yutan ufak kız çocuğunun röntgen filmi.

16
Çekilen röntgen filminde midesinde yaklaşık bir metre uzunluğunda kablo gerçeğiyle karşılışan Jim Coulton geçirdiği ameliyatla sağlığına kavuştu.

17
Doberman cinsi bu köpeğin röntgeninde ise midesinde altı tane golf topu var.

18
Londra'da yaşayan bu yavuru kedinin röntgeninde ise bacağına takılan platin gözüküyor.

19
Amerika Arizona'da yaşayan meraklı kaplan televizyon antenini midesine indirdi. Çekilen röntgen filmiyle gerçeği öğrenen veterinerler başarılı bir ameliyatla anteni mideden çıkardı.

20
Bu karede ise Salvadoran Hapishanesi'nde yapılan aramada mahkumların vucutlarına gizledikleri cep telefonu gözüküyor.

21
Su sporlarıyla uğraşan David Wilson geçirdiği kazanın ardından sağlığına kavuşabilmek için uzun bir süre dizindeki vidalarla yaşamak zorunda.

22
Hayvanat bahçesinde yaşayan bu Penguen'in midesinde ise yutmuş olduğu çengel görünüyor.

23
İsidro Mejia adlı Los Angeles'ta yaşayan bir inşaat işçisi geçirdiği kazayla ölümden döndü. Bir anlık dikkatsizlik sonucu makinadan fırlayan tam altı çivi kafatası ve boynuna saplandı.

24
Hastanın midesinde unutulan bir makas...

25
Avusturalya'da yaşayan bu sevimli Koalo'ya araba çarptı ama kurtuldu. Melbourne Hayvan Merkezi'ne götürülen Koalo'nun çekilen röntgen filminde kolunun kırıldığı farkedildi.

26
Silahlı saldırıya uğrayan bu genç kadının röntgen filminde vucuduna saplanan saçma taneleri gözüküyor.

Son Dakika Şeytani Bir Planı Vardı Ama... - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü İtalya'nın bir köyünde 9 TL'ye ev sahibi olunuyor! Almak için tek bir şart var Dünyanın en büyük elmacık kemiklerine sahip olmak isteyen model her gün kendine dolgu yapıyor Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit