Sezen Aksu İlk Kez Bikinili Yakalandı - Son Dakika

Sezen Aksu İlk Kez Bikinili Yakalandı

21.08.2013 13:18

Ünlü şarkıcı, Gümüşlük açıklarına demirlediği lüks teknesinde bikinili görüntülendi.

1
Bodrum Antik Tiyatro konserinin ardından yakın dostları Emel Müftüoğlu ve oyuncu Meltem Cumbul'la mavi tura çıkan Sezen Aksu, Gümüşlük açıklarına demirlediği lüks teknesinde bikinili görüntülendi.
2
Ünlü şarkıcı, denize girmeden önce dürbünle çevrede gazeteci olup olmadığını kontrol etti.
3
Minik şerçe, "Gazeteci yok" bilgisi üzerine bordo renkli elbiseyle denize girdi.
4
Gazetecileri fark etmesi üzerine Aksu, gerilim dolu anlar yaşadı.
5
Sezen Aksu merdivenlere inen asistanının yardımıyla denizin içinde bordo elbisesini çıkarttı ve getirilen bornozu giyip sudan çıktı.
6
Yukarı çıkarken kahkahalar atan ünlü şarkıcı, gazetecilerin gittiğini zannedip üzerinden bornozunu çıkartınca sarı bikinisiyle görüntülendi.
7
"Kayıkçı teknesindeki gazeteciler gitti" diye Aksu'yu uyaran arkadaşları bir anda karadaki gazetecileri görünce şoke oldu.
8
Sonrasında ellerine aldıkları dürbünle gazetecileri kontrol eden personel, muhabirlerin uzaklaşmasıyla derin bir nefes aldı.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Sezen Aksu İlk Kez Bikinili Yakalandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı