Shakira: Sevgilim Beni Şişman Seviyor - Son Dakika

Shakira: Sevgilim Beni Şişman Seviyor

09.01.2014 09:40

Ünlü şarkıcı Shakira, Glamour dergisinin Şubat 2014 sayısına konuk oldu. Sevgilisinin zayıflamasını istemediğini söyleyen Shakira, "Sevgilim beni böyle beğeniyor." dedi.

1
Ünlü şarkıcı Shakira, Glamour dergisinin Şubat 2014 sayısına konuk oldu. Bir çocuk annesi 36 yaşındaki Shakira, sevgilisi Gerard Pique'nin çok zayıf kadın sevmediğini söyleyerek, "Benim böyle balık etli olmamı seviyor." diye konuştu.
2
Bunun da birçok meslektaşının üzerinde hissettiği "hep incecik olma" baskısını kendisi için geçersiz kıldığını söyleyen Shakira, "Zaten endişelenecek çok şeyim var."
3
"Bu ay egzersiz yapmayı bıraktım çünkü albümümü bitirmem gerekiyor. Aynı zamanda ilgilenmem gereken bir de bebeğim var. Ayrıca yemek yemeyi de seviyorum." dedi.
4
Shakira, bu süreçte diyet yapmayı bıraktığını da söyledi.
5
Kıvrımlı hatlarıyla tanınan Shakira ile futbolcu sevgilisi Gerard Pique, bir yıl önce bebekleri Milan'ı kucaklarına almıştı.
6
Shakira, kariyerinde elde ettiği başarıya da 'yavaş yavaş' ulaştığını söyledi.
7
Ünlü şarkıcı, "Şöhretin kokusunu küçük dozlarda aldım. Henüz 10 yaşındaşken müzik yarışmasını kazanarak kariyerime başladım. Doğum günü partilerinde, şirket toplantılarında şarkı söyledim."
8
"13 yaşındayken de ilk yapımcımla tanıştım. Aslında hala açım. Ama bu şöhret açlığı değil. Kendimi geliştirmek için." diye konuştu.
9
Çiftin beraberliği mutlu bir şekilde devam ediyor. İşte Shakira'nın fotoğrafları...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Shakira: Sevgilim Beni Şişman Seviyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
18:18
Advertisement