+18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi - Son Dakika

+18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi

20.11.2019 10:09

+18 sahneleriyle tepki çeken Türk oyuncu Sibel Kekilli'nin, ödüllü yönetmen Alper Özcan'ın yeni filminde başrol oynayacağı ortaya çıktı.

1
Birçok filmde yeteneğini konuşturan genç oyuncu Sibel Kekilli, sektöre ilk girdiği yıllarda yer aldığı cinsel içerikli filmler nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde yer almıştı.
2
Özellikle Türkiye'den gelen taciz ve hakaret yüklü mesajlara daha fazla dayanamayan Kekilli, hesabını Türkiye'de bulunan kullanıcıların erişimine kapatmıştı.
3
Uzun süredir yurt dışında yaşayan ünlü oyuncunun yeni projesini Instagram ele verdi.

4
Ödüllü yönetmen Özcan Alper'in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla, Kekilli'nin 'Karanlık Gece' filminde rol alacağı ortaya çıktı.

5
Başrolleri Kekilli ve Berkay Ateş'in paylaştığı filmin kadrosunda, Taner Birsel, Pınar Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu gibi isimler yer alacak.

Son Dakika +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi - Son Dakika


YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden