Son Dakika Haberleri: İngiltere'de balık bulamayan martı, canlı tavşanı saniyeler içinde yedi!

İngiltere'de balık bulamayan martı, canlı tavşanı saniyeler içinde yedi!

4 ay önce

İngiltere'de hava sıcaklıklarının artması nedeniyle aç kalan martıların; martı, güvercin, tavşan gibi canlıları etkisiz hale getirip yerken görüntülenmesi vatandaşları korkuttu...

1
Hava sıcaklıkları martıları etkiledi!
Hava sıcaklıkları martıları etkiledi!
Konuyla ilgili açıklama yapan uzmanlar, hava sıcaklıklarının martıları yamyamlaştırdığını söyledi.
2
İşte çatı üzerinde bulunan, martılar tarafından yenen başka bir tavşan ayağı..
3
Mesela bu martı yakaladığı tavşanı hızlıca etkisiz hale getirdi.
4
Hiç bekletmeden saniyeler içinde tek seferde yedi..
5
Twitter'da bu konuyla ilgili pek çok paylaşım yapıldı bunlardan biri de bu fotoğraftı: "Son zamanlarda martıları çok fazla güvercin ve martı yerken gördüm."
6
Balık bulamayan martılar ne bulursa yiyor!
Balık bulamayan martılar ne bulursa yiyor!
Hava sıcaklığının yanı sıra balıkçılık endüstrisindeki gerileme de su yüzünde beslenen martıları etkiledi. Aç kalan martılar sahil kesimlerinin içlerinde yemek bulma arayışına girmek zorunda kaldı.
7
8
9
10
11
12
İngiltere'nin Güney Batı bölgesi Devon'da kameralara yansıyan martılar, güvercin, sığırcık gibi kuş cinslerinin yanı sıra tavşan gibi diğer canlıları da yerken görüldü.Haber Yayın Tarihi: 30.07.2019 03:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!