Şiddet Mağduru Cinsel İlişki İşçileri İçin Özel Ambulans - Son Dakika

Şiddet Mağduru Cinsel İlişki İşçileri İçin Özel Ambulans

01.04.2017 08:09

Cinsel ilişki işçilerinin sık sık şiddet eylemlerine maruz kaldığı Danimarka'da, ikinci el bir ambulans 'güvenli cinsel ilişki alanı'na dönüştürüldü.

1
Bir girişimcinin fikri olan projeyle, hayat kadınlarına müşterileriyle güvenli bir ortamda buluşma imkânı tanınıyor.
Bir girişimcinin fikri olan projeyle, hayat kadınlarına müşterileriyle güvenli bir ortamda buluşma imkânı tanınıyor.
2
İstatistiklere göre, Danimarka'da genelevde çalışmayan cinsel ilişki işçilerinin yüzde 45'i şiddete maruz kalıyor veya tehdit ediliyor.
İstatistiklere göre, Danimarkada genelevde çalışmayan cinsel ilişki işçilerinin yüzde 45i şiddete maruz kalıyor veya tehdit ediliyor.
3
BBC'nin haberine göre, girişimci Michael Lodberg Olsen'in projesinin amacı, cinsel ilişki işçilerinin şiddetten korunmasını sağlamak.
BBCnin haberine göre, girişimci Michael Lodberg Olsenin projesinin amacı, cinsel ilişki işçilerinin şiddetten korunmasını sağlamak.
4
Ülkede genelevlere 1999'dan bu yana izin verilse de, bir genelevde çalışmayan hayat kadınlarının oda kiralaması yasadışı.
Ülkede genelevlere 1999dan bu yana izin verilse de, bir genelevde çalışmayan hayat kadınlarının oda kiralaması yasadışı.
5
5 ayda, 45 kez kullanıldı!
5 ayda, 45 kez kullanıldı!
Olsen, Kasım 2016'da ilk açıldığında nasıl işleyeceğinden emin olmadığını fakat artık insanların fikre alışmaya başladığını anlatıyor. Bu özel ambulans o tarihten bu yana 45 defa kullanılmış.

6
Olsen, muhabirin "Peki burada ne oluyor?" sorusunda kısaca "Cinsel ilişki" yanıtını veriyor.
Olsen, muhabirin Peki burada ne oluyor? sorusunda kısaca Cinsel ilişki yanıtını veriyor.
7
Ambulansta, "İlk şiddet hamlesinde polis gelir." tabelası var!
Ambulansta, İlk şiddet hamlesinde polis gelir. tabelası var!
Ambulansın çevresindeki gönüllülerin yanı sıra içinde de 'ilk şiddet hamlesinde polisin çağrılacağına' dair bir tabela var. Aynı zamanda, insan kaçakçılarının mağduru olan cinsel ilişki işçilerini yetkililerle temas kurmaya teşvik eden tabelalar da bulunuyor.

8
Eğer ilişki esnasında kötü şeyler olursa anında devreye giriliyor...
Eğer ilişki esnasında kötü şeyler olursa anında devreye giriliyor...
Hawkins ikinci el ambulansın içinin gri duvarları ve mavi koltuğuyla 'pek davetkâr görünmediğini' yazsa da, "Fakat bu eski ambulans, Kopenhag'ın cinsel ilişki işçileri için güvenli bir alan. Eğer işler çirkinleşirse çevrede devreye girecek gönüllülerin olduğu bilgisini ekliyor.

9
10

Son Dakika Şiddet Mağduru Cinsel İlişki İşçileri İçin Özel Ambulans - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı