Sidney Sıcaktan Kavruluyor - Son Dakika

Sidney Sıcaktan Kavruluyor

19.01.2013 15:52

1
Rusya'yı ve Doğu Avrupa'yı korkunç bir soğuk hava dalgası vururken, Avustralyalı itfaiyeciler boğucu yaz sıcağında orman yangınları ile mücadele ediyor.

2
Ülkenin en büyük kenti Sidney'de, hava sıcaklığı bugüne kadarki ölçülen en yüksek değer olan ve 1939'da hissedilen 45.3'ü geride bırakarak 45.8'e yükseldi.

3
Ülkenin en büyük kenti Sidney'de, hava sıcaklığı bugüne kadarki ölçülen en yüksek değer olan ve 1939'da hissedilen 45.3'ü geride bırakarak 45.8'e yükseldi.

4
Avustralya Meteoroloji Ofisi hava sıcaklığı skalasına yeni renk tonları ekleyerek tahmin edilen aşırı sıcaklık değerlerini göstermeye çalışıyor.
5
Geçen hafta Avustralya'nın merkezi, Ofis'in hava tahminleri haritasında 50 derece ve üzerine işaret eden mor renkle gösterildi.

6
Benzeri görülmemiş sıcak hava dalgası geçen hafta ülkedeki İklim Komisyonu'nu da konuya ilişkin rapor hazırlamak üzere harekete geçirdi.

7
Rapora göre, yaşanan iklim değişikliği havanın aşırı derecede ısınmasına ve orman yangınlarının da şiddetlenerek artmasına neden oluyor.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Sidney Sıcaktan Kavruluyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez