Sifonu çekmeyen de var, lavaboya idrarını yapan da! İşte dünya yıldızlarının mide bulandıran alışkanlıkları - Son Dakika

Sifonu çekmeyen de var, lavaboya idrarını yapan da! İşte dünya yıldızlarının mide bulandıran alışkanlıkları

31.05.2021 15:00

Gösteri dünyasının yıldızları o kadar farklı bir yere koyuyoruz ki bazen onların da bir insan olduğunu ve zayıflıkları olduğunu unutuyoruz. Medyada kusursuz bir imaj çizmelerine rağmen günlük hayatlarında iğrenç alışkanlıkları olabiliyor. Örnek verecek olursak; tuvaletini yaptıktan sonra sifonu çekmeyen de var, sıra beklememek için lavaboya idrarını yapan da. Hadi gelin bu çılgın ünlüleri birlikte inceleyelim.

1
Jennifer Lawrence lavabolara küçük tuvaletini yapıyor. Bir röportajında, mekanlarda tuvalet sırası beklememek için lavabolara idrarını yaptığını söylemiş. Üstelik sonrasında elini dahi yıkamıyormuş!
2
Matthew McConaughey asla deodorant kullanmıyor
Matthew McConaughey asla deodorant kullanmıyor
McConaughey, kendisinden başka bir şey gibi kokmak istemediği için 20 yıldan fazladır deodorant kullanmamış. Üstelik sadece o değil; Cameron Diaz, Julia Roberts, Bradley Cooper gibi ünlü isimler de deodorant kullanmayı tercih etmiyormuş.
3
Kaynaklara göre Miley Cyrus'ın evi köpek pisliğinden ve çöplerden geçilmiyormuş. Liam Hemsworth, bu yüzden evi terk etmeyi bile düşünmüş.
4
Will & Grace yıldızı Harry Connick Jr. hem el hem de ayak tırnaklarını ısırıyormuş. Böylece hiç tırnak makası kullanmasına gerek kalmıyormuş.

5
Megan Fox sifonu çekmiyor.
Megan Fox sifonu çekmiyor.
Yanlış duymadınız! Güzelliği ile baştan çıkaran yıldız isim sifonu dahi çekmiyormuş.
6
Chace Crawford şans getirmesi için aynı iç çamaşırını giyiyor.
7
Victoria Beckham yüzüne bülbül dışkısı sürüyor
Victoria Beckham yüzüne bülbül dışkısı sürüyor
Bu aklı Victoria Beckham'a veren de Tom Cruise'dan başkası değil.
8
Brad Pitt yıkanmak yerine vücudunu mendille siliyor
Brad Pitt yıkanmak yerine vücudunu mendille siliyor
Dünyanın en seksi erkeklerinden biri olan Brad Pitt'in hijyen konusunda pek de iyi olduğu söylenemez. Yoğun bir hayatı olan oyuncu çoğu zaman duşa vakit bulamadığı için kendini ıslak mendille siliyormuş. Kaynak: Onedio

YORUMLAR
500

Son Dakika Sifonu çekmeyen de var, lavaboya idrarını yapan da! İşte dünya yıldızlarının mide bulandıran alışkanlıkları - Son Dakika


Advertisement