Sigara Paketinizden Fındık Çıkabilir - Son Dakika

Sigara Paketinizden Fındık Çıkabilir

08.02.2013 12:49

1
Size uzatılan sigara paketinden çıkanı görünce "Ha, bunun içinde finduk var da" diye şaşırmayın...
2
Çünkü Sigara tiryakileri bağımlılıktan ''fındıkla'' kurtulacak

3
Düzce Kültür ve Turizm Müdürlüğü öncülüğünde başlatılan projeyle, sigara paketleri şeklindeki ambalajlara doldurulan fındıkları tüketen tiryakilerin bağımlılıktan kurtulması hedefleniyor.

4
Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü öncülüğünde başlatılan proje ile sigara paketleri şeklindeki ambalajlara doldurulan fındıkları tüketen tiryakilerin bağımlılıktan kurtulması amaçlanıyor.

5
Yerel bir girişimci, seri üretime geçerek sigara paketi şeklindeki ürünleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve ''Cepte artık sigara değil, fındık taşıyalım'' diyor.

6
Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak, AA muhabirine ilde faaliyet gösteren bir işletme ile fındığın iç piyasada pazarlanması ve insanlara sağlıklı şekilde sunulması için çalışma başlattıklarını söyledi.
7
Fındığın şifalı bir ürün olduğuna dikkati çeken Budak, ''Gerçekten de bir avuç fındık bir günde insan için çok sağlıklı ve verimli hale dönüştü. Bir avuç fındığı Düzce'de sigara paketine koyduk. İnsanlarımıza diyoruz ki 'Buyurun, sigara paketinde sigarayı bırakın, sigara paketindeki Düzce fındığını alın, bir paket Düzce fındığı size iyi gelir, sağlıklı beslenin'' şeklinde konuştu.
8
Düzce'ye yolunuz düşer de Kültür ve Turizim Müdürlüğüne uğrarsanız sizin de sigara paketi şeklinde bir paket fındığınız olacak. Çünkü herkese bir fındık paketi ücretsiz veriliyor.

Son Dakika Sigara Paketinizden Fındık Çıkabilir - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement