Sigorta Yaptırmayan Yandı! - Son Dakika

Sigorta Yaptırmayan Yandı!

21.03.2012 22:01

1
Afet Sigortaları Kanun Tasarısı'nda yapılacak köklü değişikliklerle, tüm evlere deprem sigortası mecburiyeti geliyor.
2
Hükümet, depreme karşı sigortalılık oranlarını arttırmak için kolları sıvadı... Hazırlanan yasa teklifi Meclis'te. Teklifle ilgili bilgi veren Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Zorunlu Deprem Sigortası'nın yaygınlaştırılmasına destek olacak hükümleri içeren Afet Sigortaları Kanun Tasarısı şu anda Mecliste.
3
Bu yasanın tekrar canlandırılması ve en kısa zamanda yasama sürecinin tamamlanması için gerekli yazışma ve bilgileri Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne ilettik" diye konuştu.
4
Yeni düzenleme ile deprem sigortasını yaptırmayanlar bir çok sürprizle karşılaşacak. Sigortası olmayanlara elektrik ve su aboneliği verilmeyecek.
5
Ali Babacan, "Tüm sigorta sektörünün Van için yaptığı hasar ödemesi ise 150 milyon TL oldu. Ancak kuşkusuz depremin meydana getirdiği tahribat çok daha büyük. Öte yandan enterasan, Van ili deprem sigortasının en düşük yüzdeye sahip olduğu il. Sigortalılık oranı Van'da 81 ilin en düşük seviyesinde" diye konuştu.
6
Bu arada Doğal Afet Sigortaları Kurumu, "Şehirler Yarışıyor, Sigortalılar Kazanıyor" yarışmasıyla sosyal bilinci artırmaya çalışıyor. Yarışmada, iki ile birincilik verildi.
7
Bolu, en yüksek poliçe oranına sahip il seçilirken bir yıl içinde sigortalılık oranını en yüksek arttıran il Hakkari oldu.
8
9
10

Son Dakika Sigorta Yaptırmayan Yandı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Wanda Nara sınırları yıktı geçti! At üzerinde çırılçıplak poz verdi 190 milyon yıllık tarihiyle büyülüyor! Dünya üzerinde olduğuna inanamayacaksınız "Bilim kadını olup aç mı kalsaydım" sözüyle hafızalara kazınmıştı! İşte skandallar kraliçesinin son hali Dünyada tek! Bu kasabaya erkekler yalnızca hafta sonu girebiliyor Bal kabağı ile spor yapan fenomenin iç çamaşırı koptu