Sihirli Annem'in Firuze'si 25 kilo verdi! Son hali parmak ısırtıyor - Son Dakika

Sihirli Annem'in Firuze'si 25 kilo verdi! Son hali parmak ısırtıyor

06.06.2021 16:32

Sihirli Annem'de Firuze karakterine hayat veren ve bu rolüyle milyonların tanıdığı bir isim haline gelen Çil, uyguladığı diyet ve spor ile adeta eridi. 51 yaşındaki oyuncunun son hali ise hayranlık uyandırdı.

1
Sihirli Annem, Selena, Kaygısızlar ve Çiçek Taksi gibi çok izlenen yapımlarda rol alan başarılı oyuncu Süeda Çil, değişimi ile ağızları açık bıraktı.
2
Yıllardır setlerin aranılan oyuncularından biri olan Süeda Çil, fazla kilolarından nasıl kurtulduğunu anlattı:
3
"Hep kiloları ile kavgalı biriydim. Konservatuvar yıllarımdan beri al-ver, al-ver ilişkisi sürüyordu kilolarımla aramda. İzleyici de beni hep kilolu bildi. "
4
"Yapımcı ve yönetmenler de kiloları ile barışık tatlı, tombiş ev kadını rolleri ile ekranlara taşıdı beni. Yaşım 50 olduğunda bu durumdan rahatsız olmaya başladığımı hissettim. Artık başka roller oynamak, hayatta başka bir formda görünmek istediğimi fark ettim."
5
"Hatta özel hayatımdaki depremlerin de kilolu görünmekle ilgili olduğunu düşünmeye başladım. Hayatta hiçbir şey için geç değildir. 50 yaşımda kolları sıvadım. İşe diyetle başladım, sonra spor. Bunu hayatımın parçası haline getirdim."
6
"Her verdiğim 1 kiloda büyük gelen bir elbisemi arkadaşlarıma dağıttım, kendime de masaj hediye ettim. ve 25 kilo verdim. Olmak istediğim kilo ve bedende mutlu bir orta yaşlıyım."
7
8

9

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Sihirli Annem'in Firuze'si 25 kilo verdi! Son hali parmak ısırtıyor - Son Dakika


Advertisement