Sihirli Annem'in Tuğçe'si son haliyle görenleri şaşkına çevirdi! Görüntüsüne eleştiri yağdı - Son Dakika

Sihirli Annem'in Tuğçe'si son haliyle görenleri şaşkına çevirdi! Görüntüsüne eleştiri yağdı

5 ay önce

Bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisindeki 'Tuğçe' karakteriyle akıllara kazınan genç oyuncu Damla Ersubaşı'nın son haline eleştiri yağdı.

1
Türkiye, Damla Ersubaşı'yı, ilk bölümü 2003 yılında yayınlanan Sihirli Annem dizisiyle tanıdı.

2
2016 yılında iş adamı Mustafa Keser ile hayatını birleştiren Ersubaşı, en son hamilelik döneminde aldığı kilolardan 6 ayda içinde kurtulmasıyla gündeme gelmişti.

3
Dizide canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle izleyicinin aklına kazınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında dünyaevine girdiği iş adamı Mustafa Keser ve kızı ile bol bol fotoğraf paylaşıyor.

4
Oldukça kilo verdiği gözlenen oyuncunun, fotoğraflarına binlerce beğeni ve yorum geliyor.

5
Ancak çoğu takipçisi, bu değişimin yalnızca kilo vermekle alakalı olmadığını, Ersubaşı'nın ciddi estetik operasyonlar geçirmiş olduğunu iddia ediyor.
6
Ersubaşı'nın fotoğraflarına yapılan bazı yorumlar şu şekilde:
7
''Gitgide Seren Serengil'e benzemedin mi?''
8
''Önceki halin daha güzeldi, şimdi başka biri gibisin''

9
''Eskiden çok güzeldiniz, keşke estetik yaptırmasaydınız''

10
''Çok yapaysın''

11
Ersubaşı'nın fotoğraflarına, ''Zayıflamak size çok yakıştı'' ve ''Kötü yorum yapanlar güzelliğini kıskanıyor'' gibi olumlu yorumlarda yapıldı. Ersubaşı'nın değişimi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2019 02:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri