Şii Aileler, "As Saha Kompleksi"nde Sosyalleşiyor - Son Dakika

Şii Aileler, "As Saha Kompleksi"nde Sosyalleşiyor

05.06.2014 14:16

1
Suriye krizi nedeniyle gergin günler yaşayan Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta, çoğunluğu Hizbullah taraftarı Şii aileler, Ayetullah Seyyid Fadlallah'ın teşviki ile açılan "As Saha Kompleksi"nde sosyalleşiyor.

2
Bazı sokaklarına polisin bile giremediği ve güvenliği silahlı Hizbullah üyelerinin sağladığı güney Beyrut'taki Dahiye'de bulunan As Saha Kompleksi; restoran, otel, güzellik merkezi, fitness salonu ve müzesi ile her gün binlerce kişiye hizmet veriyor.

3
Ülkedeki binlerce restorandan geleneksel mimarisi ve konseptiyle ayrılan As Saha, ABD'deki Berkeley ve Hollanda'daki Leiden Üniversitesi gibi birçok üniversitede araştırma konusu oldu.

4
İşte fotoğraflarla Hizbullah taraftarı ailelerin sosyalleştiği kompleks...

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Şii Aileler, 'As Saha Kompleksi'nde Sosyalleşiyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Wanda Nara sınırları yıktı geçti! At üzerinde çırılçıplak poz verdi 190 milyon yıllık tarihiyle büyülüyor! Dünya üzerinde olduğuna inanamayacaksınız "Bilim kadını olup aç mı kalsaydım" sözüyle hafızalara kazınmıştı! İşte skandallar kraliçesinin son hali Dünyada tek! Bu kasabaya erkekler yalnızca hafta sonu girebiliyor Bal kabağı ile spor yapan fenomenin iç çamaşırı koptu