Son Dakika Haberleri: Şii Aileler, "As Saha Kompleksi"nde Sosyalleşiyor

Şii Aileler, "As Saha Kompleksi"nde Sosyalleşiyor

6 yıl önce

1
Suriye krizi nedeniyle gergin günler yaşayan Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta, çoğunluğu Hizbullah taraftarı Şii aileler, Ayetullah Seyyid Fadlallah'ın teşviki ile açılan "As Saha Kompleksi"nde sosyalleşiyor.

2
Bazı sokaklarına polisin bile giremediği ve güvenliği silahlı Hizbullah üyelerinin sağladığı güney Beyrut'taki Dahiye'de bulunan As Saha Kompleksi; restoran, otel, güzellik merkezi, fitness salonu ve müzesi ile her gün binlerce kişiye hizmet veriyor.

3
Ülkedeki binlerce restorandan geleneksel mimarisi ve konseptiyle ayrılan As Saha, ABD'deki Berkeley ve Hollanda'daki Leiden Üniversitesi gibi birçok üniversitede araştırma konusu oldu.

4
İşte fotoğraflarla Hizbullah taraftarı ailelerin sosyalleştiği kompleks...

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14



Haber Yayın Tarihi: 05.06.2014 02:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor! Güzel model Bella Hadid, Instagram'da şeffaf kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Beğeni butonu çöktü