Sinan Serter, Lüks Spor Otomobiller Satan Bir Galeride Objektiflere Yansıdı - Son Dakika

Sinan Serter, Lüks Spor Otomobiller Satan Bir Galeride Objektiflere Yansıdı

17.11.2013 11:19

Boşanırken oğlu için aylık 500 TL nafaka vermeyi kabul eden işadamının, lüks ve spor otomobiller satan bir galeride yaklaşık 800 bin TL değerinde Maserati bakması görenleri şaşırttı.

1
Geçen günlerde de gezdiği sade ve gösterişsiz şirket otomobiliyle dikkat çeken Sinan Serter, eski günlerine geri dönmeye hazırlanıyor.
2
Özlem Yıldız'dan boşanırken oğlu için aylık 500 TL nafaka vermeyi kabul eden Serter'in, lüks ve spor otomobiller satan bir galeride yaklaşık 800 bin TL değerinde Maserati bakması görenleri şaşırttı.
3
Galeriye kullandığı Linea otomobille gelen Serter'in showroom'daki Maserati'yle yakından ilgilenip yarım saat boyunca incelemesi dikkat çekti.

4
Satış görevlilerden bilgi alan işadamı daha sonra fotoğraflarının çekildiğini fark edince mağazanın arka tarafına geçti.
5
Beğendiği bir modelden sipariş verdiği iddia edilen Serter'in gazetecilere yakalanmamak için ön tarafaki şirket arabısını bırakıp, arka taraftan çıktığı öğrenildi.
6
7
8

Son Dakika Sinan Serter, Lüks Spor Otomobiller Satan Bir Galeride Objektiflere Yansıdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement