Sinan Serter, Lüks Spor Otomobiller Satan Bir Galeride Objektiflere Yansıdı - Son Dakika

Sinan Serter, Lüks Spor Otomobiller Satan Bir Galeride Objektiflere Yansıdı

7 yıl önce

Boşanırken oğlu için aylık 500 TL nafaka vermeyi kabul eden işadamının, lüks ve spor otomobiller satan bir galeride yaklaşık 800 bin TL değerinde Maserati bakması görenleri şaşırttı.

1
Geçen günlerde de gezdiği sade ve gösterişsiz şirket otomobiliyle dikkat çeken Sinan Serter, eski günlerine geri dönmeye hazırlanıyor.
2
Özlem Yıldız'dan boşanırken oğlu için aylık 500 TL nafaka vermeyi kabul eden Serter'in, lüks ve spor otomobiller satan bir galeride yaklaşık 800 bin TL değerinde Maserati bakması görenleri şaşırttı.
3
Galeriye kullandığı Linea otomobille gelen Serter'in showroom'daki Maserati'yle yakından ilgilenip yarım saat boyunca incelemesi dikkat çekti.

4
Satış görevlilerden bilgi alan işadamı daha sonra fotoğraflarının çekildiğini fark edince mağazanın arka tarafına geçti.
5
Beğendiği bir modelden sipariş verdiği iddia edilen Serter'in gazetecilere yakalanmamak için ön tarafaki şirket arabısını bırakıp, arka taraftan çıktığı öğrenildi.
6
7
8


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti