Sınava giren 13 yaşındaki kız, sancısı tutunca doğuma götürüldü! Sonrası olay kadar ilginç - Son Dakika

Sınava giren 13 yaşındaki kız, sancısı tutunca doğuma götürüldü! Sonrası olay kadar ilginç

02.04.2021 10:04

Uganda'nın Mpigi şehrinde yaşayan 13 yaşındak ibir kız öğrenci matematik sınavında olduğu sırada doğum sancıları tuttu. Öğretmenin haber vermesi üzerine okula gelen sağlık ekipleri kızı en yakın hastaneye kaldırdı. Doğal yollarla bebeğini dünyaya getiren kız, bir saat sonra sınıfa geri dönüp sınavına devam etti.

1
Olayın meydana geldiği St Balikuddembe ilk okulunun müdürü Godfrey Ssemanda, sınav sırasında kızın doğum sancılarının tutması üzerine kızın öğretmene haber verdi. Öğretmenin okul yöneticilerine haber vermesi üzerine okula sağlık ekipleri çağrıldı.
2
Okulun yanında bulunan bir kliniğe kaldırılan kız, doğum yaptıktan bir saat sonra okula geri gelip sınava kaldığı yerden devam etti. Sınav bittikten sonra hastaneye bebeğinin yanına gitti.
3
Doğumu yapan hemşire Gorreti Nakachwa, annenin doğum esnasında hiç bir sıkıntı yaşamadığını, anne ve bebeğin de sağlık durumlarının yerinde olduğunu söyledi.
4
Kızın, geçen sene pandemi nedeniyle okulların kapalı olmasından dolayı kendi yaşlarında olan bir erkek tarafından kandırılıp ilişkiye girdiği belirtildi.
5

Son Dakika Sınava giren 13 yaşındaki kız, sancısı tutunca doğuma götürüldü! Sonrası olay kadar ilginç - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş