Sinem'den Bekarlığa Çılgın Veda! - Son Dakika

Sinem'den Bekarlığa Çılgın Veda!

14.12.2012 17:05

1
Boyut Film adına Murat Tokat'ın yapımcılığını üstlendiği, eğlenceli hikayesi ve güçlü kadrosuyla büyük ilgi gören "Romantik Komedi" filminin, izleyici karşısında verdiği başarılı sınavın ardından filmin ikinci versiyonu olan "Romantik Komedi 2" , 14 Şubat 2013'te vizyona giriyor.
2
Bekarlığa veda hikayesiyle başlayan "Romantik Komedi 2" filminde Sinema Kobal, Sedef Avcı, Burcu Kara, Engin Altan Düzyatan ve Cemal Hünal'dan oluşan güçlü kadroya bu kez Gökçe Özyol ve Özge Ulusoy gibi yeni ve başarılı isimler de dahil oldu.
3
"Mutlu bir ilişkinin devamında evlenmek kararı almak önemli midir?", Bekar yürütülen ilişkiler daha mı heyecan vericidir?" sorularına yine eğlenceli ve dinamik üslubuyla yanıt arayan "Romantik Komedi 2" geçtiğimiz gün sinemalarda yayınlanan fragmanıyla da konuşulmaya başladı.
4
Filmde Didem karakterini canlandıran Sinem Kobal, sevgilisi Cem'i oynayan Engin Altan Düzyatan'ı gizlice takip ederken, erkekleri aksiyonu yüksek bir bekarlığa veda partisinde yakalıyor ve kızlar grubu kendilerini kamufle ederek bu takibe devam etmeye karar veriyor.
5
Erkeklerin bekarlığa veda partisine Mezdeke kılığında ve müthiş bir oryantal şov eşliğinde sızan Sinem Kobal, Sedef Avcı ve Burcu Kara'nın oryantal kostümleriyle gerçekleştirdikleri dans sahnesi, şimdiden filmin en çok konuşulan görüntülerinden biri oldu.
6
Dans sahnelerinin hakkını verebilmek için Bianca'dan özel dersler alan Sinem Kobal, Sedef Avcı ve Burcu Kara, filmdeki koreografiyi iki saat boyunca çalışarak öğrendiler.
7
Güzel oyuncular, Şansım Adalı'nın özel olarak hazırladığı beyaz melekli şık kostümleri içinde de göz doldurdular.
8
Çekimleri sekiz hafta boyunca İstanbul, Antalya ve Tekirdağ'da gerçekleştirilen "Romantik Komedi 2", heyecanı hiç düşmeyen ve Amerikan romantik komedilerini aratmayan dinamik ve lezzetli bir aşk filmi.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Sinem'den Bekarlığa Çılgın Veda! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement